Bogata oferta hurtowni oferujących dropshippig

Bogata oferta hurtowni oferujących dropshippig

Mam zamiar otworzyć swój sklep internetowy, ale nie mam żadnych oszczędności. Znajomy doradził mi, że powinnam poszukać hurtowni, które oferują dropshipping. Oznacza to, że integrują się one ze sklepami, które sprzedają dany towar. Sprzedawca nie zamraża pieniędzy w towar, nie musi mieć magazynu ani ludzi do pracy. Wystarczy, że założy sklep i znajdzie klientów. Sprzedawca nie posiada produktów w sensie materialnym, tylko wirtualnym. To bardzo wygodne rozwiązanie dla początkujących w tym biznesie. Postanowiłam szerzej się temu przyjrzeć.

Szeroka oferta hurtowni dropshippingowych

najlepsze hurtownie oferujące dropshippingPrzemyślałam te sprawę i doszłam do wniosku, ze zajmę się tym biznesem. Najpierw jednak wejdę w bazę hurtowni, które preferują model dropshippingu. Ja chciałabym sprzedawać wyłącznie ubrania dla kobiet, bo tym się interesuję. Najlepiej, gdybym nawiązała współpracę z kilkoma hurtowniami, bo wtedy mam większą szansę na lepszy zarobek. Marżę na towar narzucam ja sama i to ode mnie zależy, ile będzie ona wynosić. W internecie można znaleźć listę takich hurtowni, a jest ich naprawdę dużo. Samych hurtowni odzieżowych znalazłam aż trzysta. Takie najlepsze hurtownie oferujące dropshipping oprócz dostarczenia sprzedawcy plików z produktami, dodają też szczegółowe ich opisy i zdjęcia. To ułatwia sprzedaż, bo sam sprzedawca nie ma możliwości precyzyjnego opisu towaru, bo go przecież nie widzi. W dropshippingu wielką zaletą jest to, że to hurtownie zajmują się wysłaniem zamówienia, jego zwrotami i reklamacjami. Sprzedawca, kiedy tylko dostanie pieniądze za dany produkt, odlicza swoją marżę i wysyła je na konto hurtowni. Hurtownia od razy zajmuje się realizacją zamówienia. Jestem już zdecydowana, aby zacząć zarabiać w ten sposób, bo aktualnie jestem bezrobotna. Ponadto mam małe dziecko i nie mogłabym normalnie chodzić do pracy. Praca w domu jest dla mnie najbardziej komfortowym rozwiązaniem. 

Po rozmowie z mężem, jestem ostatecznie zdecydowana na otworzenie własnego sklepu. Nic w końcu nie tracę, a mogę zacząć zarabiać. Nie mam w tej chwili pracy, zajmuję się tylko dzieckiem i domem. Będzie to dla mnie nowe wyzwanie i zajęcie. W każdej chwili będę mogła zrezygnować i poszukać czegoś innego. Może w przyszłości rozszerzę swoją ofertę i zacznę sprzedawać także ubrania dla mężczyzn. Wszystko zależy od tego, jak zacznę się rozwijać w tym biznesie. Słyszałam, że zarobki niektórych sprzedawców są dosyć wysokie. Ja zadowolę się każdą kwotą na początek, bo w końcu jestem młodym adeptem biznesu i nie mam dużych wymagań.