Ciekawe i tanie skarpetki męskie stopki

Ciekawe i tanie skarpetki męskie stopki

Jeszcze kilka lat temu, rzadko który z panów ubierał skarpetki stopki. Przyjęło się, że były one stworzone wyłącznie dla kobiet. Może ten stereotyp nie był zakorzeniony tak mocno w większych miastach, ale na wsiach taka opinia była popularna. Nawet mój mąż naśmiewał się z mężczyzn, którzy ubierali stopki do garnituru, a dziś, zmienił całkowicie punkt widzenia. Często kupuje tanie skarpetki męskie stopki w osiedlowym sklepie z bielizną. Nosi je nawet w zimie, choć to nie jest najlepszy pomysł. Tak się do nich przyzwyczaił, że nie chce za żadne skarby zacząć nosić cieplejsze skarpety, nawet do butów jesiennych, czy zimowych. Twierdzi bowiem, że jego noga przestałą się pocić i nie musi już stosować specjalnych odświeżaczy do butów, jak było dotychczas.

Zalety tanich skarpet męskich stopek

tanie skarpetki męskie stopkiJeśli chodzi o cenę, to takie tanie skarpetki męskie stopki oscylują w granicach 2 złotych za parę. Oczywiście, wiele uwarunkowane jest od tego, z jakiego tworzywa są wykonane. Jeśli są to skarpetki zrobione z syntetyków, czyli tworzyw sztucznych, to kosztują one odpowiednio mniej od tych, które są naturalne, bawełniane. Ja polecam bawełnę i to o najwyższej jakości, bez żadnych dodatków. Należy unikać szczególnie wiskozy, gdyż ona powoduje pocenie się skóry, powstawanie wyprysków i swędzenie. Wiele osób jest na nią uczulonych, ale nie zdają sobie z tego sprawy. Później dochodzi do sytuacji, że nogi swędzą, drapiemy się i nie czujemy komfortowo. Lepiej jest, zapłacić trochę więcej, nawet zakupić mniejszą ilość par skarpet, ale nie czuć tego rodzaju skutków ubocznych naszego skąpstwa. Jeżeli ktoś chce naprawdę oszczędzić, wystarczy zmówić się ze znajomymi i zorganizować wspólne zakupy online, zamówić więcej par i wtedy na pewno otrzymacie zniżkę. Rynek jest mocno konkurencyjny, sklepy przebijają się w ofertach i jak najbardziej, można pokusić się o negocjacje cenowe ze sprzedawcą. zawsze znajdzie się ktoś, kto zechce zejść konkretnie z ceny, ale oczywiście nie stracić. Wystarczy ruszyć głową.

Jeszcze są panowie, którzy mają obiekcje co do tego rodzaju skarpetek, bo uważają je za mało męskie. Znam osobiście kilku takich i nie ma co się dziwić, mają prawo tak myśleć. Jednak, jeżeli mój mąż potrafił zmienić zdanie, a jest z natury bardzo zachowawczy i uparty, to myślę, że jest szansa przekonać swojego partnera o zaletach noszenia stopek. Naprawdę tanie skarpetki męskie stopki są ogólnodostępne, możemy na początek same je zakupić dla naszego męża i zwyczajnie włożyć mu do szafki.