Coaching dla firm

Coaching dla firm

 

Zespołowy coaching to jest to, o czym marzyliśmy w firmie od dawna. Może i nie pracowałem w tej firmie za długo, ale już zdążyłem się złapać na tym, że faktycznie mam bardzo duże oczekiwania jeśli chodzi o rozwój. Coaching jak dla mnie to właśnie rozwój, dlatego stwierdziłem, że może warto będzie w takich sesjach uczestniczyć, tym bardziej, że nasz szef podpisał ostatnio umowę z jedną firmą, która tym wszystkim się zajmuje.

Firmy oferujące coaching zespołowy

firmowy coaching zespołowyCoaching zespołowy na pewno przydaje się w firmach, gdzie jest kilka działów, a w każdym dziale jest wystarczająca liczba pracowników, aby nie dało się w niektórych sprawach dogadać. Dlatego też nasz szef jak powiedział, że zainwestuje w firmowy coaching zespołowy to praktycznie cała firma była tym faktem podekscytowana i wszyscy mówili, że jest to bardzo dobra opcja. Ze swojej strony staram się oczywiście dawać z siebie wszystko jeśli chodzi o inwestycje w nasz rozwój, więc na pewno jak tylko przyjedzie firma i szkoleniowcy coachingowi, to na pewno będziemy mogli postarać się, aby z takich sesji wynieść jak najwięcej. Nie ma jasnej odpowiedzi odnośnie tego, ile kosztuje taka sesja coachingu. Jedno jest pewne – na jednej się nie skończy. W końcu pracownicy potrzebują odpowiednich bodźców przekazywanych raz na jakiś czas, więc na pewno czeka nas praca praktycznie na pełen etat i to będzie praca nad sobą. Tak naprawdę trudno określić czy jedna sesja przyniesie już nam odpowiednie efekty. Na pewno wiedziałem, że wszyscy pracownicy do tego tematu faktycznie podchodzą bardzo poważnie i może to i dobrze. W końcu szef wydał na pewno kilka, jak nie kilkanaście tysięcy złotych. Jeśli bierzecie pod uwagę zakup takiej sesji, to może warto będzie od razu pokusić się o parę spotkań, co na pewno będzie wiązało się z pewną zniżką, jaka może zostać wam udzielona przez firmę zewnętrzną. W dzisiejszych czasach jednak mogę powiedzieć, że sesje działaja. Widziałem to już po pierwszej sesji dla naszej firmy i pracownicy mieli takie samo zdanie.

Na pewno każdy był na tyle zadowolony, że wziął numer od firmy zewnętrznej, która do nas przyjechała. Jeśli zastanawialiście się nad tym, czy takie sesje działają to ja na przykład mogę powiedzieć, że po godzinnej sesji czuję się o wiele bardziej zmotywowany. Decydując się na konkretny model szkolenia na pewno podejmiecie dobrą decyzję. Mogę wam powiedzieć, że nie ma nic lepszego jak właśnie zainwestowanie w pracownika, a w tym przypadku coaching dotyczył tylko pracowników naszej firmy.