Czy pochłaniacz pyłu jest potrzebny we frezarce?

Czy pochłaniacz pyłu jest potrzebny we frezarce?

 

Moja siostra jest kosmetyczką. Studiowała po to, by doszlifować swój talent w malowaniu paznokci, nakładaniu hybryd i w usuwaniu ich. Zgłasza się do niej masa kobiet, które chcą, by ich paznokcie były piękne i idealnie pasowały do sukienki, gdy idą na imprezę, a także w pracy, jeżeli dbają o siebie na co dzień. Jako że jej działalność stała się popularna, musiała zakupić prawdziwy, specjalistyczny sprzęt.

Zalety nowoczesnej frezarki

nowoczesna frezarka z pochłaniaczem pyłuSiostra skarżyła się, że w innych salonach kosmetyczki mają frezarki z prawdziwego zdarzenia, a ona wciąż musi polegać na dość wysłużonym już sprzęcie. Postanowiłam, że pomogę jej i zaproponowałam pożyczkę. Gdy zgodziła się, zaczęłyśmy poszukiwać w sieci najlepszych frezarek, które podczas swojej pracy pochłaniałyby pył. Okazało się, że nowoczesna frezarka z pochłaniaczem pyłu była dostępna u importera produktów zza granicy. Trafiliśmy na jego sklep przypadkiem, jednak wystarczyło, że siostra zobaczyła prezentowany tam sprzęt i już wiedziała, że będzie chciała go mieć. Wybrała sobie dość kosztowną, ale za to niezawodną frezarkę. Gdy tylko paczka została dostarczona przez kuriera, nie mogłam się nadziwić, jak lekka i zgrabna ona jest. Można było ją postawić na stole, a nie powodowała uporczywych drgań. Byłam pierwszą klientką, która miała usuwane paznokcie hybrydowe za pomocą tej frezarki i rzeczywiście pochłaniała cały kurz, który wytworzył się podczas zabiegu. Frezarką można usunąć także pedicure, jednak nie miałam nigdy malowanych paznokci od nóg i nie mogłam sprawdzić, w jaki sposób frezuje się paznokcie na stopach, jednak tę funkcję wykonała na swoich pomalowanych paznokciach siostra. Silnik frezarki znajduje się w specjalnej obudowie, która ma za zadanie wyciszyć jego pracę. Przez to, że jest niebywale cicha, rodzice nie wiedzieli, że nasz pokój zamienił się w prawdziwy salon piękności. Przy okazji wypróbowaliśmy tryb turbo i muszę przyznać, że również na najwyższych obrotach frezarka poradziła sobie znakomicie. Jej filtr trzeba cyklicznie wymieniać, jednak o tym, kiedy będzie to konieczne, przypomni sam sprzęt.

Minął miesiąc odkąd w prywatnym gabinecie siostry zagościła frezarka z pochłaniaczem pyłu. Póki co, działa ona bez zarzutu i klientki zauważają nowy zakup. Dzięki temu, że nowoczesna frezarka pomaga w szybszym i bezpyłowym pozbyciu się paznokci hybrydowych, siostra ma jeszcze więcej klientek i jej popularność stale rośnie. To dowód na to, że wystarczy jedna mała zmiana, jedna inwestycja, by sprawić, że nasz świat będzie lepszy.