Dermo rollery pomagają w walce ze starzeniem

 

Może wydawać się mało prawdopodobnym, że jedno urządzenie w gabinecie kosmetycznym, czy gabinecie maszyny estetycznej jest w stanie zadziałać korzystnie na tak wiele problemów zarówno natury estetycznej, jak i zdrowotnej. Jednym z takich urządzeń jest derma roller, który precyzyjnie i wysoce skutecznie łączy w sobie technologię masażu i niezależnie pracujących rolek.

Wszystkie dermo rollery rozwiązują problemy starzenia skóry

skuteczny derma rollerSam skuteczny derma roller to innowacyjny sprzęt mający na celu walkę ze zmarszczkami. Jest on stosunkowo niewielkim wałeczek, w którym znajduje się duża liczna malutkich igiełek ze stali szlachetnej lub stali nierdzewnej. Igiełki podczas masażu przenikają w głąb naszej skóry, dzięki czemu silnie absorbuje ona lipidy. Działanie rollera jest praktycznie bezbolesne. Nie wymaga użycia strzykawek i igieł, jak w przypadku podawania botoksu. Dla nas efekt działania derma rollera oznacza nie tylko redukcję luźnej i wiotkiej skóry oraz obrzęków limfatycznych skóry naszej twarzy, na której zmarszczki są najbardziej widoczne i wyglądają mało estetycznie. Dotyczy to głównie bruzdy pomiędzy barwimy lub poziomymi zmarszczkami szepczącymi nasze ciało. Zabiegi, do których używany jest derma roller są bardzo precyzyjne a pokryta igiełkami powierzchnia działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr naszej skóry, bez rozciągania jej, czy powodowania urazów. Sam efekt odmłodzenia widoczny jest już po pierwszej wizycie. Generalnie sugeruje się jednakże wykonanie serii około dziesięciu zabiegów, po jednym tygodniowo. Gdy wykupimy pakiet zabiegów większość gabinetów kosmetyczny doda swoim stałym klientem jeden lub dwa dodatkowe i darmowe zabiegi. Najważniejsze jest bowiem zawsze zadowolenie klienta. Warto mieć również na uwadze, iż niezależnie od rodzaju i kondycji naszej skóry, dla każdego pacjenta, czy pacjentki możliwe jest znalezienie takiego systemu obrotów, które szybko i skutecznie pozwolą osiągnąć oczekiwane rezultaty w sposób bezpieczny, praktycznie bezinwazyjny i skuteczny. Ponadto, dermo roller można stosować praktycznie przez cały rok, bez ograniczeń wynikających z sezonu letniego. Nie ma więc przeciwwskazań do poprawienia kondycji skóry jeszcze przed wyczekiwanym urlopem.

Obecnie każde centrum kosmetyczne ma na stanie skuteczny derma roller, który gwarantuje skuteczne usunięcie zmarszczek bez potrzeby używania skalpela. Tak naprawdę wystarczy tylko bardzo dokładny demakijaż i można poddać się odmładzającemu skórę twarzy zabiegowi. Gdy oprócz zabiegów wykonanych dermo rollerem, warto jednocześnie korzystać z profesjonalnych kosmetyków odmładzających.