Do pracy przy dociepleniach wypożyczam rusztowania

Do pracy przy dociepleniach wypożyczam rusztowania

Działam w branży budowlanej od wielu lat, ale ostatnio najwięcej zleceń i wygranych przetargów dotyczy robienia dociepleń. Moja firma wykonuje prace budowlane na terenie całego kraju, ale najwięcej zleceń mamy z naszych regionów, czyli województwa dolnośląskiego. Tutaj też mam swoją zaufaną i sprawdzoną firmę, od której wynajmują rusztowania. Bo ich kupowanie mija się z celem, jeśli mam na wynajem ustalone najlepsze ceny na rynku. A jeśli wynajmuję rusztowanie to nie muszę go składować ani magazynować.

Dzwonię i zamawiam rusztowanie pod konkretny adres

rusztowania wrocławTo wygląda właśnie w taki sposób, że nie mam warunków do składowania rusztowań, więc nie ma sensu ich kupowanie. Mam swoje powierzchnie magazynowe na narzędzia i pojazdy, ale przechowywanie w magazynie rusztowań nie wchodzi już w rachubę. Poza tym bardzo często jest tak, że rusztowanie jest mi potrzebne tylko do wykonania kilku zleceń w ciągu roku. Naprawdę nie mam takiej potrzeby, żeby inwestować kilkadziesiąt tysięcy złotych w zakup czegoś, co logistycznie będzie dla mnie dużym kłopotem. A korzystając z usług zaprzyjaźnionej ze mną już firmy wynajmującej rusztowania Wrocław zyskuję naprawdę wiele. Po pierwsze – zamawiam rusztowanie na konkretną datę, godzinę i pod wskazany adres. Przywożą mi rusztowania wszędzie tam, gdzie tylko są mi potrzebne. Po drugie – moja znajoma firma zrealizuje każde moje zlecenie. Chodzi o to, że jeśli przykładowo potrzebuję rusztowań elewacyjnych do prac przy małym domku jednorodzinnym to tylko mówię co potrzebuję i już. Nawet jeśli potrzebowałbym rusztowania na wielki wieżowiec to też moja znajoma firma zrealizuje moje zamówienie. Chcę przez to powiedzieć, że mogę na telefon zamówić każdy rodzaj rusztowania z dostawą pod wskazany adres. Jeśli miałbym mieć tyle swoich rusztowań to musiałbym w nie zainwestować setki tysięcy złotych. A do tego jeszcze kwestie logistyczne, czyli konieczność ich przechowywania i przewożenia z miejsca na miejsce. Dlatego właśnie w mojej firmie rusztowania się wynajmuje. Bo uznaję to za najlepsze rozwiązanie.

Patrząc nawet po moich największych konkurentach to nie wiem, czy którakolwiek firma używa dzisiaj swoich zestawów rusztowań. Ja w swojej firmie na pewno nie zamierzam wprowadzać takiego rozwiązania. Korzystam ze sprawdzonego wynajmu rusztowań we Wrocławiu i wiem, że firma ta nigdy mnie jeszcze nie zawiodła. Mogę wypożyczyć każdy rodzaj rusztowania i nie muszę się martwić, że na mojej budowie czegoś zabraknie. A na wynajem dostaję fakturę, więc wszystko wrzucam w koszty prowadzenia przedsiębiorstwa.