Etui na drogiego laptopa

Etui na drogiego laptopa

Kiedy używałam taniego laptopa to nie bardzo o niego dbałam. Kupiłam go już jak był używany, miał mały ekranik, ale wtedy ma moje potrzeby był wystarczający. Nosiłam go w torebce, z czasem obudowa była porysowana, a gniazda USB nie chciały współpracować. Jednak jak poszłam do pracy to potrzebowałam lepszego sprzętu. Takiego, który jest nowy, w pełni sprawny i będzie szybko działał, a nie co chwila się zawieszał. Zainteresowały mnie szczególnie produkty Apple.

Luksusowe i praktyczne etui

luksusowe etui macbook air 13Wiedziałam, że to znana i polecana marka, a wszystkie ich komputery są najwyższej klasy. Wybrałam laptop Macbook Air 13. Podobał mi się jego wygląd, był cienki, miał białą obudowę. A przede wszystkim działał bardzo szybko, miał dużą pamięć operacyjną, mogłam na niego wrzucić masę programów, a to nie zmniejszało jego funkcjonalności. Jednak skoro już kupiłam drogi sprzęt to chciałam go jakoś chronić, a nie wrzucać do torebki razem z jedzeniem i kluczami. Potrzebne było mi luksusowe etui Macbook Air 13. skoro sprzęt drogi, to i etui powinno być odpowiednie, a nie najtańsze ze sklepu komputerowego. Dedykowane etui sprawi, że komputer będzie dobrze chroniony, bo futerał jest idealnie dopasowany do jego wymiarów. Znalazłam sklep internetowy, który oferował takie futerały. Były robione ze skór naturalnych i sztucznych, a także z grubszych tkanin. Każde etui nie tylko było zamykane na zamek, ale w środku miało jeszcze elastyczny materiał, który dodatkowo trzymał laptopa na krawędziach. Całość miała ściągacz, więc ryzyko, że laptop się przesunie czy wypadnie było minimalne. Dodatkowo etui z przodu miało zamykaną kieszonkę, do której mogłam wrzucić ładowarkę do komputera, czy pamięć USB. Wybrałam etui w kolorze butelkowej zieleni. To kolor bardzo modny, a poza tym pasuje do mojego stylu. Etui ma wygodną rączkę do trzymania, co ułatwiało mi jego noszenie. Kiedy otrzymałam paczkę z futerałem to wiedziałam że dokonałam dobrego zakupu i zdecydowanie warto było wydać nieco więcej pieniędzy na dobrej jakości produkt. Przynajmniej się go szybko nie wymieni na nowy.

Etui ze sklepu internetowego było naprawdę solidnie wykonane, materiał być trwały, a zamek błyskawiczny się nie zacinał. Luksusowe etui idealnie mieściło mojego laptopa i chętnie je wykorzystywałam na co dzień. Dzięki dobremu etui wiem, że mój komputer Macbook jest bezpieczny i podczas transportu nie zostanie uszkodzony. Każdy posiadacz ekskluzywnego komputera powinien takie posiadać bez dwóch zdań. Jego cena nie była bardzo wysoka.