Gdzie wymienić wyświetlacz w iphone 6?

Gdzie wymienić wyświetlacz w iphone 6?

Całkiem niedawno zakupiłem sobie do pracy telefon komórkowy iphone 6. Był bardzo użyteczny i funkcjonalny. Lubiłem z niego korzystać, ale ostatnio miałem pecha. Wysiadając z samochodu telefon wypadł mi z ręki i rozbił się o betonowy chodnik. Miałem nadzieję, że to tylko pęknięta szybka. Taka naprawę mógłbym przeprowadzić sam w domu. Szybko jednak zorientowałem się, że uszkodzenia nie skończyły się na pękniętej szybce. Podejrzewałem, że mógł paść wyświetlacz od mocnego uderzenia telefonu o chodnik.

Wymieniłem wyświetlacz w serwisie

wymiana wyświetlacza w iphone 6 w serwisieNajpierw udałem się do punktu serwisowego, gdzie zapytałem co dokładnie nie działa w moim telefonie. Liczyłem też, że będę mógł tam dostać ewentualne części do samodzielnej naprawy ekranu. Niestety, okazało się, że niezbędna będzie wymiana wyświetlacza w iphone 6 w serwisie. Zabrałem więc swojego iphona 6 i znalazłem odpowiedni autoryzowany serwis iphonów w moim mieście. Korzystając z takiego miejsca miałem pewność, że wymienione części w telefonie będą oryginalne i nowe. Wybrany przeze mnie serwis miał bardzo dobre opinie klientów. Pisali oni, że serwis ma duże doświadczenie na rynku jeśli chodzi o naprawę różnych modeli iphonów. W dodatku daje długoletnie gwarancje na swoje usługi, co nie zdarza się często w przypadku serwisów pogwarancyjnych. Kolejną zaletą tego serwisu był fakt, że posiadali bardzo szybkie terminy. Większość napraw wykonywali od ręki, chyba że trzeba było poczekać na jakąś część, której aktualnie nie mieli na stanie. Jednakże, wśród opinii pojawiały się głosy, że serwis jest bardzo dobrze zaopatrzony i zazwyczaj nie trzeba czekać dłużej niż jeden dzień. Wyświetlacz to bardzo często psujący się element telefonu komórkowego, dlatego miałem nadzieję na szybkie załatwienie sprawy. Nie ukrywam, że ten telefon był mi bardzo potrzebny. Jeszcze tego samego dnia udałem się do tego serwisu. Mimo późnej pory, wciąż był otwarty. Miałem farta, udało mi się od ręki naprawić wyświetlacz w moim telefonie. Tak jak przewidziałem serwis był bardzo dobrze zaopatrzony w taki sprzęt.

Już po kilkunastu minutach dostałem naprawionego iphone 6 z powrotem. Usługa była wykonana bardzo sprawnie, fachowo i szybko. Wyświetlacz działał jak nowy i nie miałem żadnego problemu z dotykiem. Telefon znów był funkcjonalny i mogłem z niego bez problemu korzystać. W dodatku za usługę nie zapłaciłem zbyt wiele. Serwis miał bardzo konkurencyjne, niskie ceny w porównaniu do tych jakie były na rynku. Byłem bardzo zadowolony z ich usług i dokonanej naprawy.