Innowacyjny produkt do paznokci

Innowacyjny produkt do paznokci

Metod stylizacji paznokci jest naprawdę sporo. Tak naprawdę coraz więcej kobiet decyduje się na profesjonalną stylizację płytki paznokciowej. Dzięki temu mamy pewność, że manicure zostanie zrobiony w odpowiedni sposób. Mimo wszystko nie powinnyśmy korzystać z usług kosmetyczek, które oferują wykonanie usługi w domowym zaciszu. Niestety podczas takiej usługi może dojść do wielu przykrych incydentów – np do zakażenia. Jeśli decydujemy się na manicure, udajmy się raczej do salonu.

Sposoby stylizacji płytki paznokciowej

bluesky gum gel cenaWśród metod stylizacji płytki paznokciowej największym uznaniem cieszy się metoda żelowa, a także paznokcie akrylowe. Niestety żel ma to do siebie, że może pękać podczas uderzeń. Z kolei akryl jest trwalszy, jednak jego aplikacja może bardzo niszczyć płytkę paznokciową. Całe szczęście na rynku pojawia się coraz więcej nowości, dzięki którym możemy wykonać naprawdę ciekawe stylizacje i z całą pewnością będą one trwałe. Dobrym pomysłem będzie Bluesky Gum Gel – czyli produkt, który łączy w sobie zarówno cechy żelu, jak i akrylu. Wbrew pozorom metoda takiej stylizacji nie jest skomplikowana i z całą pewnością poradzi sobie z nią każda stylistka – nawet jeśli jest początkująca. Bluesky Gum Gel to idealny produkt zarówno do przedłużania, jak i do modelowania płytki paznokciowej. Produkt ten jest bardziej elastyczny niż akryl oraz wygodniejszy w aplikacji niż żel. Bluesky Gum Gel to produkt samopoziomujący się. Mimo wszystko zostaje on dokładnie w tym miejscu, w którym go umieścimy. Ciekawostką jest, że nie spływa on tak, jak standardowy żel. A poza tym produkt ten nie twardnieje podczas pracy i pozwala się bardzo długo modelować. Tak naprawdę na produkcie tym można w łatwy sposób nauczyć się przedłużania płytki paznokciowej, a także modelowania paznokci. Do pracy z tym produktem używamy zwykłego cleanera, a nie liquidu. W związku z tym nie pojawia się nieprzyjemny zapach. Warto zaznaczyć, że podczas utwardzania tego innowacyjnego produktu nie pojawia się lepka warstwa, a więc proces stylizacji będzie znacznie skrócony. Jeśli nie do końca wiemy ile kosztuje ten produkt możemy się w prosty sposób dowiedzieć. Wystarczy wyszukać hasło Bluesky Gum Gel cena, a od razu wyświetlą nam się propozycje.

Sposobów stylizacji płytki paznokciowej jest sporo. W związku z tym mamy w czym wybierać. Jeśli zdecydujemy się na Bluesky Gum Gel możemy mieć pewność, że stylizacja przebiegnie bezproblemowo. Produkt ten jest bardzo prosty w użyciu i nie musimy się głowić, w jaki sposób go używać. Poza tym produkt nie ma przykrego zapachu, a poza tym sam się poziomuje, co jest sporym ułatwieniem.