Kasetony na dzień i na wieczór

Kasetony na dzień i na wieczór

Jakiś czas temu wpadłam na pomysł, że po latach uczenia się fachu różnych zakładach fryzjerskich w końcu otworzyć własny lokal. Udało mi się znaleźć atrakcyjnie położony lokal w Rybniku, w którym mogę przyjmować panie, które chcą coś zmienić w swoim wyglądzie. Lokal wyremontowałam za oszczędzone pieniądze i zaczęłam opracowywać strategie reklamowe. Jedną z nich było sprawienie, żeby mój lokal był widoczny na odległość i kojarzony z wysoką jakością usług.

Kaseton z nazwą lokalu usługowego

kasetony podświetlane w rybnikuProwadzenie działalności gospodarczej w dzisiejszych czasach z jednej strony wiąże się z koniecznością wykazania się dużą kreatywnością, a z drugiej strony jest bardzo ułatwione ze względu na dostępne narzędzia, na przykład w postaci Internetu. Ja Internet wykorzystuje do aktywnego promowania mojego zakładu fryzjerskiego. Jednak ważne są też dla mnie inne rzeczy, takie jak chociażby wygląd samego salonu, czy też odpowiednie oznaczenie go. Ostatnio zakupiłam dwa kasetony podświetlane w rybniku, które zostały dla mnie wykonane na specjalne życzenie, według indywidualnego projektu. Na kasetonach pojawiła się nazwa mojej firmy, jej logo, a także podstawowe informacje, taki jak dane kontaktowe czy godziny otwarcia. Podświetlane kasetony nie należą do drogich, jedna jeżeli są odpowiednio wykonane, to przykuwają uwagę klientów i kojarzą się z wysoką jakością. Przy takich kasetonach ważne było dla mnie to, żeby były one podświetlane, dzięki czemu mój zakład fryzjerski będzie widoczny nawet po zmroku. A w miesiącach jesienno – zimowych szybko robi się ciemno. Warto więc zadbać o dobrą widoczność naszej firmy.  W Rybniku jest całe mnóstwo różnych zakładów fryzjerskich. Konkurencja jest więc duża, podobnie jak w wielu innych branżach. Na szczęście zapotrzebowanie na usługi fryzjerskie jest na tyle duże, że żaden zakład nie może na razie narzekać na brak klientów. W moim przypadku tych klientów jest bardzo dużo. Wiele zawdzięczam właśnie skutecznym kampaniom reklamowym, w skład których wchodził, między innymi, wysokiej jakości kaseton z nazwą firmy.

Każda osoba, która prowadzi jakiś zakład usługowy doskonale wie, jak duża konkurencja w tym zakresie panuje na rynku. Dlatego należy zadbać o każdy, najdrobniejszy szczegół w kontekście prowadzenia takiej firmy. Kluczową sprawą jest, na przykład, odpowiednie oznaczenie naszego lokalu. Ja postawiłam na podświetlany kaseton z nazwą firmy oraz jej logo. Kaseton ten jest umieszczony nad wejściem i mocno rzuca się w oczy zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorami.