Kokony niemowlęce doskonałe dla najmłodszych

Kokony niemowlęce doskonałe dla najmłodszych

Rodzice, którzy decydują się na wspólne spanie ze swoim swoim niemowlęciem, powinni odpowiednio zabezpieczyć pociechę przed upadkiem lub zgnieceniem. W takich sytuacjach doskonale sprawdzi się kokon niemowlęcy, który pełni funkcję otulacza, łóżka przenośnego, a także maty do zabawy. Znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie, z pewnością posłuży przez wiele miesięcy. Jest bardzo praktyczny, wykonany w sposób bardzo estetyczny. Zapewnia komfortowe warunki do snu, świetnie sprawdzi się także w łóżeczku dziecięcym.

Zalety posiadania kokonu niemowlęcego

kokon niemowlęcy w zestawieMiękkie brzegi kokonu chronią przed uderzeniem, zapewniają wyjątkową wygodę. Kokon niemowlęcy można wykorzystać również jako łóżeczko turystyczne, a także miejsce do przewijania. Wysokiej jakości produkty wykonane są z naturalnych materiałów, są łatwe do utrzymania w czystości. Można je prać w pralce, co jest istotne zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia, kiedy noworodki są szczególnie wrażliwe na kurz i roztocza. Dzięki możliwości prania w pralce rodzice mają pewność, iż produkt jest czysty i bezpieczny. Dbając o jego higienę zapobiegają rozwojowi szkodliwych drobnoustrojów. Wiele modeli wyposażonych jest w sznurek, który umożliwia regulowanie kokonu i dopasowanie go do wzrostu malucha. Wielu producentów oferuje kokon niemowlęcy w zestawie z wygodną i praktyczną poduszką oraz kocykiem. Dzięki temu rodzice mogą zaopatrzyć się w wyjątkowo efektowny produkt, który zapewnia maleństwu ciepło i wygodę. Produkt stwarza maluszkowi warunki podobne do tego, jakie panowały w brzuchu mamy. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa, spokój i zaspokaja potrzebę bliskości. To doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą mieć pociechę zawsze przy sobie. Włożony do łóżeczka otulaczy stwarza bezpieczną przestrzeń, chroni przed hałasem, sprzyja wyciszeniu. Warto używać kokonów już od pierwszych dni życia maluszka, gdyż zabezpiecza dziecko przed upadkiem z łóżka. Dzięki niemu można bezpiecznie ułożyć malucha obok siebie. Rozwiązanie to sprawdzi się także w przypadku niemowląt, które często ulewają.

Produkt pełni także rolę leżaczka, można zabrać go w dowolne miejsce wykonując codzienne obowiązki. Można go wkładać także do wózka, otula malucha, amortyzuje wstrząsy, świetnie sprawdza się podczas spacerów. Dobre produkty wykonane są z naturalnych i wysokogatunkowych materiałów, są przewiewne. Wiele z nich wypełnionych jest kulką silikonową, która znana jest ze swoich właściwości antyalergicznych. Produkty są wykonane w sposób bardzo staranny, są bezpieczne dla maluchów. Wyglądają bardzo estetycznie.