Kto w Krakowie zrobi instalację odgromową?

Kto w Krakowie zrobi instalację odgromową?

Kilka lat temu podjęliśmy z mężem decyzje, że wybudujemy własny dom na przedmieściach miasta. Ostatnio mieliśmy bardzo dobrą sytuację finansową, dlatego budowa bardzo szybko ruszyła do przodu. Ani się obejrzeliśmy, a już mogliśmy montować w środku instalacje elektryczną. Jednak doszliśmy do wniosku, że oprócz typowej elektryki wykonamy również instalacje odgromową. Nasz dom stał z dala od innych zabudowań i doszliśmy do wniosku, że warto zdecydować się na takie rozwiązanie dla własnego bezpieczeństwa.

Wykonaliśmy solidną instalację odgromową

instalacje odgromowe w KrakowieMontaż popularnej odgromówki może zaoszczędzić sporo kosztów w przyszłości. Teraz, musieliśmy jeszcze tylko znaleźć odpowiednią firmę, która się tym zajmie. Nie każda firma elektryczna, która montuje instalacje  elektryczne w domach i mieszkaniach, wykonuje również instalacje odgromowe. Na szczęście mój kumpel z pracy polecił mi bardzo dobrą i rzetelną firmę. Podał mi on numer telefonu, a ja od razu tam zadzwoniłem. Powiedziałem, że interesują mnie instalacje odgromowe w Krakowie. Od razu poznałem, że trafiłem na bardzo dobrą, renomowaną firmę. Zamiast rozmawiać ze mną przez telefon, umówili mnie na spotkanie z ich przedstawicielem handlowym, który przedstawił mi całą ofertę, a także wykonał szkic takiej instalacji, który zawierał moje sugestie i potrzeby. Już kilka dni później otrzymałam gotowy projekt wraz z wyceną, która wyszczególniała koszty materiałów oraz usług. Dzięki temu wiedziałam, że ta firma oferuje naprawdę dobre, niskie, preferencyjne warunki. Najważniejsze było dla mnie to, że mieli szybkie terminy realizacji. Zbliżała się już jesień, a ja przed zimą chciałam zamknąć stan surowy tego mieszkania. Razem z mężem podpisaliśmy z nimi umowę i już kilka dni później pracownicy tej firmy weszli na nasz plac budowy. Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona z ich usług. Przede wszystkim działali oni szybko i sprawnie. Wiedziałam, że w takim tempie z pewnością wyrobimy się przed zimą. Byłam wdzięczna kumplowi za to, że doradził mi taką szybką i fachową firmę.

Już dwa tygodnie później wszystko było skończone i wykończone. Instalacja odgromowa spełniała moje wymagania i oczekiwania. Była ona tak zamontowana na fasadzie budynku, że praktycznie w ogóle nie była widoczna. Wszystko idealnie przylegało, a w dodatku było wykonana z bardzo dobrych, trwałych materiałów na które otrzymaliśmy kilkunastoletnią gwarancję. Dzięki temu miałam pewność, że jeśli coś się zepsuje w tym czasie, to nie będziemy musieli ponosić kosztów naprawy.