Kupno pojemnej szafy na zamówienie

Kupno pojemnej szafy na zamówienie

Bardzo lubię kupować sobie nowe ubrania, ale to nie znaczy, że pozbywam się starych. Mam taką tendencję, że kolekcjonuje ubrania na wypadek, gdyby miały mi się jeszcze kiedyś przydać. W związku z tym potrzebuję dużo miejsca na ich przechowywanie. Szafa już od dawna mi się nie zamykała, dlatego postanowiłam kupić nową. Niestety, w żadnym sklepie meblowym nie mogłam znaleźć szafy, która miałaby odpowiednie wymiary. Zdecydowałam się, że najlepiej będzie zamówić szafę przygotowaną specjalnie dla mnie, na wymiar.

U kogo w Poznaniu można zamówić szafę?

pojemne szafy na zamówienie w PoznaniuDo tej pory nigdy nie kupowałam mebli na zamówienie, dlatego nie do końca wiedziałam, gdzie mogłabym się udać. Mój przyjaciel doradził mi, że pojemne szafy na zamówienie w Poznaniu można zamówić u pewnego stolarza, który prowadzi własną działalność i ma bardzo pozytywne rekomendacje klientów. Wzięłam jego adres i udałam się, żeby z nim porozmawiać. W jego stolarni od razu mogłam zobaczyć przykładowe meble, które wykonał i muszę przyznać, że bardzo mi się one podobały. Przede wszystkim było po nich widać, że są precyzyjnie i dokładnie wykonane, a nie ukrywam, że bardzo mi na tym zależało. Złożyłam u niego zamówienie na pojemną i solidną szafę wykonaną z prawdziwego drewna. Stolarz zapewnił mnie, że taka szafa będzie wytrzymała i trwała i w odróżnieniu od szaf wykonanych z innych tworzyw (na przykład płyty pilśniowej), będzie ją można obciążyć nawet dużymi ilościami ubrań. Od razu dowiedziałam się też, jaka będzie cena szafy i mogłam wpłacić zaliczkę na poczet wykorzystanych przez niego materiałów. W ciągu dwóch tygodni dostałam wiadomość, że szafa jest już gotowa i muszę przyjechać po jej odbiór. Już się nie mogłam doczekać, aż przepakuje w nową szafę wszystkie moje ubrania, dlatego pojechałam po nią jeszcze tego samego dnia. Byłam bardzo zadowolona z zakupionej szafy. Była ona bardzo solidnie wykonana i co najważniejsze miałam gwarancję na wszelkie uszkodzenia mechaniczne typu uszkodzenia zawiasów w drzwiach.

Kiedyś myślałam, że szafy na wymiar są dobre tylko dla osób, które mają nietypowe potrzeby jeśli chodzi o jej kształt czy wielkość. Teraz wiem, że dobrze jest się zdecydować na takie rozwiązanie, także wtedy kiedy mamy zwyczajnie potrzebę mieć w domu mebel, który jest w stu procentach dopasowany do naszych potrzeb. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupionej szafy. Moje ubrania mogą teraz wisieć na wieszakach i mam na wszystko miejsce, i przede wszystkim nie muszę godzinami przerzucać rzeczy w szafie, żeby znaleźć to czego potrzebuje.