Mój ekspres do kawy naprawiono błyskawicznie

Mój ekspres do kawy naprawiono błyskawicznie

Chciałem podzielić się pewnymi przemyśleniami i moją własną opinią na temat dotyczący ekspresów do kawy. Nawet nie tyle samych ekspresów co działalności firm, które je serwisują. Bardzo często jest tak, że producenci ekspresów mają podpisane umowy z lokalnymi serwisantami. Jeśli komuś popsuje się coś w ekspresie do mogą od razu podjechać z nim do punktu napraw w pobliżu. Ja korzystam z ekspresu od dwóch dekad i miałem styczność z różnymi serwisami. Najlepszy jak dla mnie jest tylko jeden.

W Warszawie ekspresy naprawiają natychmiastowo

naprawa ekspresów do kawy saeco warszawaMogę powiedzieć o serwisie jednego bardzo uznanego producenta ekspresów do kawy, który wywarł na mnie największe wrażenie. Od kilku lat używam urządzeń tylko tej marki i mam o nich jak najlepsze zdanie. Jednak to właśnie serwis tego producenta jest dla mnie największym zaskoczeniem ostatniej dekady. Kilka lat temu kupiłem pierwszy raz ekspres Saeco, bo wielu znajomych bardzo mocno mi go polecało i zachwalało. Zainwestowałem w prawdziwy technologiczny majstersztyk. Muszę przyznać, że ten ekspres kilka lat temu był jednym z najnowocześniejszych modeli na świecie. I co się stało z moim ekspresem? Otóż pewnego dnia upadł mi na ziemie przy przenoszeniu i pękła obudowa. Oczywiście to była usterka mechaniczna spowodowana moją nieuwagą, więc wiedziałem, że za darmo nikt mi tego nie naprawi. Skontaktowałem się z serwisem i opowiedziałem o swoim problemie. Powiedziano mi, żebym wysłał do nich ekspres. Podano mi adres firmy, w której naprawa ekspresów do kawy Saeco Warszawa przebiegała ponoć bardzo szybko i sprawnie. Wysłałem swój ekspres tak jak mi kazano – paczką kurierską. Kuriera po ekspres wysłano do mnie z serwisu, więc nie musiałem niczym się martwić. Jakie było moje zdziwienie gdy po kilku dniach otrzymałem przesyłkę kurierską z naprawionym ekspresem. I co najlepsze – nie musiałem niczego płacić na zaprawę. Było to dla mnie wręcz niewiarygodne, bo rzadko zdarza się fakt, żeby tak dbać o klienta po sprzedaży produktu. Tutaj było jednak widać, że firmie zależy na klientach najbardziej na świecie.

Nie wiem jak działają serwisy innych producentów, ale dla mnie serwis marki Saeco jest najlepszy. Od tamtego zdarzenia z naprawieniem mojego ekspresu kupuję urządzenia tylko i wyłącznie tego producenta. Wychodzę z założenia, że ekspres powinno się wymieniać raz na pięć lat i właśnie niedawno kupiłem nowiutki ekspres tej samej marki. Mam tylko nadzieję, że mi znowu nie upadnie. Natomiast wiem, że mogę liczyć na rzetelny i profesjonalny serwis tego producenta.