Najlepsze kołdry do hoteli i pensjonatów

Najlepsze kołdry do hoteli i pensjonatów

Pościele, kołdry czy ręczniki hotelowe to rzeczy, które najczęściej są wielokrotnego użytku. Eksploatowane są każdego dnia przez ogrom gości hotelowych. Dlatego wybór odpowiednich i dobrej jakości dodatków powinien być przemyślany, aby nie zawieść swoich gości. Jakie kołdry i pościele najlepiej sprawdzą się w hotelach? Z jakiego materiału powinny być wykonane? Na co zwracać szczególną uwagę? Podpowiadam w poniższym wpisie.

Jakie kołdry do pensjonatów i hoteli będą najlepsze?

polecane kołdry hoteloweStając przed wyborem dodatków do pokoi hotelowych musimy dobrze zastanowić się nad tym, jakie wybrać. Narzuty na łóżko, pościele, kołdry, poduszki czy ręczniki to rzeczy, które muszą znieść częste pranie w wysokich temperaturach, odkażanie czy prasowanie. Poza tym, muszą przy tym zachowywać swój nieskazitelny wygląd, nie tracić kolorów czy nie dziurawić się. Dlatego warto zdecydować się na polecane kołdry hotelowe czy pościele, które oprócz zachwycających wzorów, będą także wykonane z wytrzymałych materiałów. Odpowiednia kołdra hotelowa powinna mieć wysoką gramaturę tkaniny, z której została wykonana. Powinna być wypełniona wysokiej jakości materiałem syntetycznym, najlepiej hypoalergicznym, w razie gdyby nasi goście byli uczuleni na pierze naturalne. Gramatura tkaniny na kołdrę przekraczająca 200 sprawia, że taka kołdra może być używana z powodzeniem zarówno latem, jak i zimą. Latem nie będzie nadmiernie ogrzewać ciała naszych gości, a zimą będzie im odpowiednio ciepło. Hotelowa kołdra powinna mieć jak największą długość oraz szerokość. Zapewni to uniwersalność, gdyż nigdy nie wiadomo, jak wysoki będzie nasz gość. Duża kołdra sprawdzi się zarówno dla par, jak i dla osób przebywających w pokoju hotelowym w pojedynkę. Warto również zwrócić uwagę na trwałość szwów czy zamków w tego typu produktach. Powinny być dodatkowo wzmocnione, aby zapobiec przedwczesnemu zniszczeniu. Do hoteli świetnie sprawdzą się zestawy bawełniane, a jako pościel ciekawie prezentować się będzie satyna. Doda ona do pokoju hotelowego szyku oraz ciekawe, urozmaiconego wyglądu. 

Urządzenie pokoju hotelowego, który będzie komfortowy dla gości, jest trudne. Warto przed wyborem dodatków i wyposażenia poczytać na ten temat albo zasięgnąć porady specjalisty. Przy decydowaniu się na kołdrę czy pościele, warto zwrócić uwagę na ich jakość i materiał, z którego zostały wykonanePowinny być one wzmacniane w strategicznych miejscach, aby nie ulegały przedwczesnym zniszczeniom. Poza tym, powinny wytrzymywać częste pranie w wysokich temperaturach.