Najlepszy dentysta w Morawicy

Najlepszy dentysta w Morawicy

Mam poważne problemy z uzębieniem, a właściwie to z jego brakiem. Większość zębów mi po prostu wypadła, bo cierpię na paradontozę. Nie stać mnie na implanty, więc pomyślałam o moście porcelanowym. W pierwszej kolejności chciałabym uzupełnić ubytki w górnej szczęce. Nie mam dwójek, trójek i jednej piątki. Brakuje też mi wszystkich siódemek i wiele innych zębów. Na początek poszukam dobrego stomatologa, który przyjmuje prywatnie, ale nie ma zawyżonych cen. Wejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i zorientuję się, do którego gabinetu stomatologicznego się mam wybrać.

Szeroki wybór profesjonalnych gabinetów stomatologicznych

dentysta morawicaPowiem szczerze, że bardzo rzadko odwiedzam dentystę. Przyczyn jest kilka, ale najistotniejszą to, że odczuwam paniczny lęk przed bólem. Od najmłodszych lat krzyczałam w wniebogłosy, kiedy pielęgniarka dawała mi zastrzyk. Innym powodem skutecznego unikania stomatologa jest ciągły brak gotówki. Na szczęście, niedawno otrzymałam spadek i w związku z tym postanowiłam sprzedać odziedziczoną nieruchomość. Na forum internetowym bardzo polecany jest stomatolog, który ma swój gabinet dosłownie kilkanaście metrów od mojego domu. Zadzwonię pod wskazany numer telefonu i omówię się jak najszybciej na spotkanie. Okazuje się, że jeśli bardzo potrzebny jest profesjonalny dentysta Morawica ma do zaoferowania niezwykle bogaty wachlarz specjalistów w tej dziedzinie. Ja już wybrałam swojego dentystę, z którym spotkam się już jutro. Zapytałam, ile kosztuje most porcelanowy i dowiedziałam się, że cena jest uwarunkowana ilością punktów. Jeden punkt kosztuje siedemset złotych. Mosty porcelanowe składają się z koron, które są umieszczane na zębach filarowych – są to własne zęby odpowiednio oszlifowane. Dentysta powiedział, że jeżeli brakuje mi np. piątki, to sąsiadujące zęby zostaną oszlifowane pod most porcelanowy. Most porcelanowy, który uzupełnia brak jednego zęba, to most trzypunktowy, więc zapłacę dwa tysiące sto złotych.

Jeżeli zdecyduję się na długofalowe leczenie u tego dentysty, to otrzymam rabat na most porcelanowy – wtedy za jeden punk zapłacę pięćset pięćdziesiąt złotych. Trochę obawiam się wizyty w gabinecie stomatologicznym, choć dentysta miał bardzo ciepły i sympatyczny głos. Zapewnił mnie, że otrzymam najmocniejsze znieczulenie, jakie w ogóle posiada, które jest gratis. Dodał też, że jego gabinet nie jest typowy, bo ma kolorowe ściany, a w tle cele relaksacyjna muzyka. Stomatolog mówił, że jego wygląd powinien wzbudzić moje zaufanie, gdyż nosi różowy fartuch i zieloną maseczkę. Na pewno, jest to ulubiony dentysta dzieci.