Nowoczesne mini żurawie budowlane

Nowoczesne mini żurawie budowlane

 

Prowadziłem bardzo specjalistyczne przedsiębiorstwo, które zajmowało się usługami w bardzo wąskim spektrum. Dzięki temu posiadaliśmy dość sporą ilość klientów, którzy decydowali się na nas i często także do nas wracali. Oczywiście jedna z najważniejszych kwestii był fakt, że oferowane przez nas pojazdy budowlane były najwyższej jakości i praktycznie nie mieliśmy żadnej konkurencji na rynku tego typu usług.

Wykonywanie żurawi budowlanych na zamówienie

mini żuraw budowlanyMoja firma zajmuje się projektowaniem i tworzeniem od zera pojazdów przeznaczonych bezpośrednio do branży budowlanej. Jednak nasi klienci pochodzą z wielu branż, które często pozornie nie są ze sobą w żaden sposób powiązane. Jedną z najczęściej zamawianych maszyn w ostatnim czasie jest mini żuraw budowlany, który idealnie nadaje się do ogromnej ilości różnorodnych prac. Tego typu pojazd projektuje się na podstawie maszyny samobieżnej. Ma być to miniaturowa wersja rzeczywistego żurawia, która jest mobilna, zwrotna i przede wszystkim porusza się samodzielnie. Umożliwia to bardzo dokładne poruszanie się po placu budowy, co z wykorzystaniem standardowego żurawia nie byłoby możliwe. Mini żurawie przez nas projektowane mogą mieć bardzo różne wymiary i zastosowane rozwiązania. Rozmiar kabiny może zasadniczo się od siebie różnić. Możliwe jest zastosowanie standardowych, małych kabin, ale także kabin powiększanych dla specjalnych potrzeb. Dodatkowo zależnie od potrzeb firmy dla której projektujemy, możliwe jest zastosowanie różnej długości ramienia. Firmy zajmujące się kanalizacją i infrastrukturą najczęściej korzystają z żurawi mających zasięg zaledwie kilku metrów, najczęściej około pięciu. Wtedy taki mały żuraw służy głównie do wyciągania i układania rur w ziemi. Krótkie ramie gwarantuje ogromną stabilność i możliwość podnoszenia elementów o ogromnym ciężarze, często nawet paru ton. Firmy operujące przy budynkach niskich i średniowysokich chętniej zamawiają mini żurawie z ramieniem o długości nawet kilkunastu metrów, co umożliwia im skuteczną prace na dachach budynków i przy ich elewacji. Wszystko wykonywane jest pod zamówienie, dlatego możliwe są bardzo różne konfiguracje. Jedynym ograniczeniem są możliwości fizyczne.

Produkujemy tylko żurawie, które będą w stu procentach bezpieczne. Dlatego też nie przekraczamy długości kilkudziesięciu metrów. Ważne jest tutaj odpowiednie ustawienie środka ciężkości i balans takiego sprzętu. Dzięki tym właściwością jest on w stanie podnosić określony ciężar i nie przechylać się przy tym. Zawsze wyliczamy maksymalną masę jaką jest w stanie podnieść ramię i podajemy ją klientom.