Nowy stół bardzo mi się podobał

Nowy stół bardzo mi się podobał

Zdecydowałam się dokupić stół do mojego mieszkania. Wprowadziłam się do niego jakiś czas temu i powoli się mebluje. Wszystko jest niestety bardzo drogie a mój budżet jest ograniczony. Mieszkanie kupiłam w kredycie. Mieszkam sama więc muszę rozsądnie dysponować swoimi środkami. Od kiedy się wprowadziłam co jakiś czas sobie coś dokupuje. Zawsze chciałam mieć wszystko od razu ale niestety dorosłe życie rządzi się swoimi prawami. Trzeba się dopasować do możliwości finansowych. Jednak to też ma swój urok.

Stół idealnie pasował do mojego mieszkania

ekskluzywny stół art decoKażdy zakup dokładnie analizuję. Nie mogę sobie pozwolić na wyrzucenie pieniędzy w błoto. Do tej pory jakoś radziłam sobie bez stołu w salonie. Wystarczał mi ten w kuchni ale stwierdziłam, ze jak będę chciała kogoś zaprosić to stół w salonie musi być. Do tego chciałabym dokupić minimum cztery krzesła. Zdecydowałam się podjechać dzisiaj po pracy do kilku sklepów. W piątki zawsze kończę szybciej więc na spokojnie mogłam sobie na to pozwolić. W jednym sklepie spodobał mi się ekskluzywny stół art deco.  Pięknie się prezentował był bardzo stylowy ale cena było trochę za wysoka. Pani w sklepie nie chciała negocjować tej kwoty twierdząc, że jest on wykonany z dobrej jakości drewna. Nie trzeba go specjalnie pielęgnować. Jest bardzo wytrzymały i będzie mi służył na pewno wiele lat. Klienci, którzy zdecydowali się na jego zakup byli bardzo zadowoleni, nigdy nikt go nie reklamował. Muszę przyznać, że zareklamowała go wspaniale jednak cena była ciut za wysoka. Do tego musiałabym jeszcze dokupić pasujące krzesła, które także trochę kosztowały. Zdecydowałam się na razie wstrzymać i pojeździć jeszcze po innych sklepach. Niestety nigdy nic mi się nie podobało tak jak ten luksusowy stół w pierwszym sklepie. Postanowiłam podjechać do niego ponownie. Pani ucieszyła się jak mnie zobaczyła. Stwierdziła, że jedyne co może dla mnie robić to obniżyć cenę o dziesięć procent. Niestety nie miała żadnych innych możliwości. Postanowiłam się na niego zdecydować. Ten stół bardzo mi się podobał.

Idealnie pasował do mojego wnętrza. Od razu go wzięłam i załatwiłam z bratem transport. Pomógł mi wnieść i stół i zakupione w tym samym sklepie krzesła. Krzesła był bardzo wygodne a stół można było rozkładać i składać bardzo sprawnie. Kosztował sporo pieniędzy ale muszę przyznać, że był wart swojej ceny. Niestety niektóre rzeczy są drogie i nie mamy na to wpływu ale nic innego nawet mi się nie spodobało a nie chciałam brać czegoś na siłę byle kupić i później żałować.