Ozdobne listwy przysufitowe w stylu rokokowym

Ozdobne listwy przysufitowe w stylu rokokowym

Od zawsze bardzo przemawiała do mnie ozdobna, francuska elegancja, która kojarzyła mi się z luksusem i przepychem. Każdy kto mnie zna może potwierdzić to, że posiadam niezwykle kobiecy, oryginalny styl, który rzutuje także na projektowanych przeze mnie wnętrzach. Z wykształcenia jestem bowiem architektem wnętrz, z moich usług korzystają ludzie, którzy poszukują własnego stylu. Usługi, które świadczę są bardzo kompleksowe – zwracam uwagę na wszelkie detale projektowanego przeze mnie pomieszczenia, począwszy od listw podłogowych, aż na listwach przysufitowych kończąc. 

Najmodniejsza listwa przysufitowa

listwy przysufitowe z polistyrenuZ racji tego, że lubię kiedy estetyczny wygląd zamawianych przeze mnie materiałów idzie w parze z ich jakością, zawsze staram się współpracować jedynie ze sprawdzonymi, renomowanymi dostawcami, których darzę 100% zaufaniem. W związku z tym do swoich projektów wybieram jedynie listwy przysufitowe z polistyrenu, ponieważ materiał ten charakteryzuje się możliwie najwyższą jakością. Polistyren nie odkształca się z biegiem lat, a także nie żółknie. Właśnie ta ostatnia cecha jest dla mnie szczególnie ważna, ponieważ zazwyczaj wybieram jedynie śnieżnobiałe listwy przysufitowe, które świetnie komponują się z każdym wnętrzem i optycznie wydłużają ściany, przez co dane pomieszczenie wydaje się automatycznie duża większe. Co najważniejsze jednak listwy te mogę zamawiać na specjalne zamówienie, co ściśle wiąże się z tym, że mogę wówczas swobodnie ustalać ich grubość oraz długość. Najważniejsze jest jednak to, że listwy te posiadają bardzo ciekawe, zróżnicowane zdobienia. Mogę więc zaszaleć i zaprezentować moim klientom bardzo ozdobne, efektowne wzory, które nawiązują swą stylistyką do ukochanego przeze mnie stylu rokokowego, który charakteryzuje się bogatą ornamentyką oraz umiłowaniem do typowo kwiatowych zdobień. Listwy te są również bardzo lekkie – bez trudu przeniesie je więc kobieta posiadająca tak drobną posturę jak ja. Nie znajduję osobiście żadnych minusów owych listew, dlatego też nigdy nie zamierzam z nich rezygnować. Produkt ten dedykowany jest zwłaszcza do klientów, którzy cenią sobie oryginalne zdobienia. 

Na samym końcu muszę jeszcze pochwalić się moim ostatnim projektem, który spotkał się z ogromną aprobatą moich klientów. Zaprojektowałam wówczas listwy, które posiadały wytłoczenia medusy. W ten oto sposób oddałam hołd uwielbianej przeze mnie marce Versace, której oferta bardzo do mnie trafia. Cieszę się więc z tego, że moja praca daje mi możliwość realizowania swoich marzeń.