Podarowanie żonie złotego łańcuszka

Podarowanie żonie złotego łańcuszka

 

Mojej żonie nigdy nie przeszkadzało, że zarabiałem mniej od niej. Firma, w której pracowałem dopiero się rozwijała i wiedziałem, że w przyszłości wszystko się zmieni. Wioleta, moja żona była wyrozumiała i jak musiała sama opłacać większość rachunków, to nie robiła z tego problemu. Chciała, bym miał dla siebie jakieś pieniądze na rożne cele. To była idealna i wyrozumiała kobieta.

Kupno taniego łańcuszka z dobrej jakości złota

łańcuszek złoty w niskiej cenieMoże i nie zarabiałem dużo, ale potrafiłem oszczędzać. Dzięki temu mogłem żonie podarować bukiet kwiatów, albo jakieś słodycze. Wioleta uwielbiała czekoladę i takie prezenty zawsze sprawiały jej radość. W lutym moja żona miała urodziny i zamierzałem kupić dla niej jakiś naprawdę wyjątkowy prezent. Byliśmy dwa lata po ślubie, ale żonie obiecałem robić prezenty zawsze. Wiem, że moja żona bardzo chciała mieć porządny łańcuszek ze złota. Sama sobie takiego nigdy nie kupiła, ponieważ zawsze pieniądze musiała przeznaczyć na inny cel. Dlatego właśnie postanowiłem kupić jej łańcuszek ze złota. Musiał być z dobrej jakości złota, bo moja żona się na tym dobrze znała. Miałem nadzieję, że w jakimś sklepie jubilerskim znajdę łańcuszek złoty w niskiej cenie, ponieważ za dużo pieniędzy nie udało mi się uzbierać na prezent urodzinowy dla żony. Wioletę często pytałem jakie łańcuszki jej się podobają i dzięki temu poznałem jej gust. Moja żona lubiła skromną biżuterię i też taki chciała łańcuszek. Poszedłem do sklepu jubilerskiego, który chwalił się najniższymi cenami w mieście. Miałem nadzieję, że znajdę tam odpowiedni łańcuszek ze złota dla swojej żony i pełen entuzjazmu poszedłem do tego sklepu zaraz po pracy. W ofercie było mnóstwo łańcuszków. Były też takie bardzo tanie, jednak nie miały próby pięć osiem pięć, a tylko taką nosiła moja żona. Sprzedawca jednak znalazł dla mnie idealny łańcuszek ze złota, który idealnie nadawał się na prezent urodzinowy dla mojej żony. Był skromny, ale bardzo mocny. Nie był też drogi, co pozwalało mi na jego kupno. Wiedziałem, że mojej żonie taki prezent na pewno bardzo się spodoba. Zamierzałem go jej podarować od razu, by nie czekała do urodzin.

Kiedy dałem żonie prezent, to początkowo nie miała pojęcia co to może być. Nie spodziewała się, że uda mi się uzbierać pieniądze na łańcuszek. Bardzo jej się spodobał i od razu go założyła. Wiedziałem, że nie wytrzymam do urodzin, ponieważ byłem ciekaw jej reakcji. Zostało mi trochę pieniędzy i w dniu urodzin zabiorę Wioletę do restauracji i podaruję jej bukiet pięknych kwiatów.