Poszukiwania jeździka z akumulatorem dla dziecka

Poszukiwania jeździka z akumulatorem dla dziecka

Niedługo mój chrześniak miał mieć urodziny. Szykowała się z tej okazji duża impreza rodzinna, dlatego musiałam zawczasu zadbać o jakiś niebanalny prezent dla niego. Z początku nie miałam pojęcia co można by kupić dziecku w jego wieku. Długo się nad tym zastanawiałam, aż w końcu moja koleżanka z pracy, która miała pociechę w wieku mojego chrześniaka podpowiedziała mi, że bardzo popularne są obecnie wśród dzieci jeździki z akumulatorem. Zdziwiłam się trochę, bowiem wydawało mi się, że tego typu zabawki przeznaczone są raczej dla starszych dzieci.

Kupno wspaniałego jeździka akumulatorowego dla dziecka

wspaniały jeździk na akumulatorDowiedziałam się jednak od niej, że tego typu jeździki są przeznaczone dla dzieci już od drugiego roku życia. Są one bardzo proste w obsłudze, dlatego nie ma większego znaczenia czy dziecko jest sprawne manualnie czy też nie. Większość z nich jest regulowana i można swobodnie ustawiać siedzisko oraz oparcie, tak aby dziecko mogło bez przeszkód sięgnąć do pedałów oraz kierownicy. Bardzo ważne jest również to, że samochodziki takie posiadają dodatkowe zabezpieczenie w postaci pilota, który jest do dyspozycji opiekuna dziecka. Gdyby dziecko chciało zbyt szybko jechać albo odjechało za daleko, opiekun może wyhamować albo zatrzymać jeździk i dziecko nie będzie nim kierowało. Jest to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie, które jest doceniane przez wielu rodziców, szczególnie tych których dzieci są bardzo rozbrykani. Postanowiłam iść za radą mojej koleżanki i jeszcze tego samego dnia udałam się do sklepu z zabawkami, gdzie zapytałam o takie jeździki. Sprzedawczyni doradziła mi naprawdę wspaniały jeździk na akumulator. Poinformowała mnie ona, że jest to model często wybierany przez klientów ze względu na jego pojemny i bardzo wytrzymały akumulator, który nie wymaga zbyt częstego ładowania i zapewnia nawet bardzo długie godziny zabawy. Zdecydowałam się go od razu zakupić. Był on dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, ja zdecydowałam się na błękitno – granatowy i udałam się do kasy, gdzie poprosiłam również o zapakowanie go na prezent.

Kilka dni później odbywało się przyjęcie urodzinowego mojego chrześniaka. Okazało się, że wybrany przeze mnie na prezent jeździk zrobił prawdziwą furorę. Dziecko nie chciało się bawić niczym innym, tylko tym samochodzikiem. Okazał się on bardzo wytrzymały i trwały. Nawet przy dużej eksploatacji nic nie działo się z silnikiem, akumulator, ani żadną inną częścią jeździka, który jest przystosowany do zabawy przez dzieci w wieku od roku do nawet sześciu lat.