Poszukiwania ortopedy dziecięcego w Rzeszowie

Poszukiwania ortopedy dziecięcego w Rzeszowie

Niedawno mój kilkuletni synek przewrócił się i złamał nogę w kilku miejscach. Od razu wezwaliśmy do niego karetkę, która zabrała go do szpitala, gdzie zrobili mu rentgen i założyli gips. Dodatkowo dostałam skierowanie do ortopedy dziecięcego, który miał się dalej zająć jego nogą, a następnie rehabilitacją. Do tej pory nigdy nie miałam do czynienia z ortopedami dziecięcymi, dlatego nie wiedziałam, gdzie powinnam się udać. Tym bardziej, że zależało mi na tym, aby udać się do naprawdę wybitnego specjalisty.

Znalazłam najlepszego ortopedę dziecięcego w Rzeszowie

ortopeda dziecięcy rzeszówStwierdziłam, że najlepiej będzie poszukać takiego lekarza na internecie. Dzięki temu będę mogła od razu porównać opinie o różnych lekarzach tej specjalizacji. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: ortopeda dziecięcy rzeszów, i zaczęłam przeglądać wyniki. Wśród wielu różnych nazwisk i klinik ortopedycznych znajdujących się w Rzeszowie, udało mi się znaleźć to czego potrzebowałam. Był to renomowany ortopeda dziecięcy, z wieloletnim doświadczeniem oraz pozytywnymi rekomendacjami rodziców małych pacjentów. Wiele osób zachwalało tego ortopedę dziecięcego, jako niezwykle profesjonalnego, dokładnego i rzetelnego. Dużą jego zaletą było to, że przyjmował zarówno w ramach ubezpieczenia w szpitalu, jak i w ramach leczenia prywatnego we własnym gabinecie. Zauważyłam, że wielu pacjentów chwaliło to, że od razu na miejscu, podczas wizyty wykonuje wszystkie potrzebne badania i nie trzeba dodatkowo czekać na wyniki. Bardzo praktycznym rozwiązaniem było również to, że swoich pacjentów zapisywał na godziny, dzięki temu nie trzeba było długo czekać w kolejce przed wejściem do gabinetu. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na jego temat od razu zdecydowałam się zapisać syna na wizytę do niego. Ponieważ zdecydowałam się na leczenie w ramach ubezpieczenia zdrowotnego, na wizytę musiałam trochę poczekać, ale dalej nie był to zbyt wygórowany czas oczekiwania. Na pewno było warto biorąc pod uwagę, że okazał się on naprawdę świetnym lekarzem, w swojej specjalizacji.

Byłam bardzo zadowolona z jego profesjonalnego podejścia. Wykonał synkowi wiele dodatkowych badań, a przed zdjęciem gipsu kilkukrotnie upewniał się, że kości odpowiednio się zrosły. Zawsze również pytał się mnie, czy wszystko rozumiem i czy coś ma wytłumaczyć dodatkowo. Na kolejne wizyty nie musiałam już tak długo czekać, ponieważ ortopeda sam wyznaczał ich termin. Po zdjęciu gipsu zlecił nam odpowiednią rehabilitację i zapisał synka na wizytę kontrolną za kilka tygodni, żeby zobaczyć, czy noga w odpowiedni sposób wraca do formy.