Poszukiwania szklanych drzwi do mieszkania

Poszukiwania szklanych drzwi do mieszkania

Po wielu latach wreszcie doczekaliśmy się z mężem remontu naszego mieszkania. Bardzo zależało mi na tym, aby całkowicie zmienić wystrój salonu oraz kuchni. Miałam już zdecydowanie dość starej aranżacji. Ostatnio to mieszkanie remontowali moi rodzice, a wystrój pamiętał jeszcze czasy komunistyczne. Teraz zależało mi na tym, aby wystrój wnętrza był nowoczesny. Wymyśliłam sobie, że do salonu i kuchni będziemy mieli teraz szklane drzwi. Mąż zaakceptował ten pomysł, dlatego pozostało nam już tylko znaleźć odpowiednie drzwi do wystroju.

Zależało nam na estetycznych drzwiach szklanych

estetyczne drzwi szklane w katowicachOglądaliśmy szklane drzwi w wielu sklepach stacjonarnych, ale nigdzie nie mogliśmy znaleźć czegoś odpowiedniego dla siebie. Wszystkie były jakieś siermiężne i ciężkie. Nie pasowały do nowoczesnego wnętrza mieszkania, jakie sobie wymyśliłam. Po długich poszukiwaniach mąż zaproponował, żebyśmy spróbowali znaleźć coś odpowiedniego w internecie. Ponieważ zależało nam na czasie, po powrocie do domu od razu włączyliśmy komputer i zaczęliśmy szukać. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: estetyczne drzwi szklane w katowicach, i zaczęliśmy przeglądać oferty. Znaleźliśmy jeden sklep meblowy w tej okolicy, który miał bardzo ciekawą i przystępną ofertę szklanych drzwi. Szybko udało nam się znaleźć coś odpowiedniego dla nas. Ostatecznie zdecydowaliśmy na szklane drzwi pokryte folią ochronną, która zabezpiecza drzwi od wilgoci oraz powoduje, że łatwo jest je utrzymać w czystości. Kolejną zaletą takich szklanych drzwi jest to, że można je zamontować prawostronnie lub lewostronnie. Drzwi wyglądały bardzo estetycznie i bardzo spodobały się zarówno mnie, jak i mojemu mężowi. Postanowiliśmy je zamówić. Zdecydowaliśmy się odebrać je w sklepie stacjonarnym w Katowicach, żeby nie płacić za wysyłkę. Już na drugi dzień nasze szklane drzwi były gotowe do odbioru. Rzeczywiście okazały się bardzo estetyczne i praktyczne w zamontowaniu. Szybko udało nam się je zamontować. Drzwi okazały się bardo trwałe i wytrzymałe. 

Zostały one wykonane z bardzo mocnego szkła, odpornego na uderzenia. Były wykończone za pomocą różnobarwnych listew. Szklane drzwi są bardzo proste w utrzymaniu czystości. Wystarczy je czyścić za pomocą lekko wilgotnej szmatki. Jednakże nie trzeba tego robić zbyt często, ponieważ szklane drzwi są odporne na zabrudzenia. Dużą ich zaletą jest także to, że udało nam się je dostać w bardzo przystępnej, niskiej cenie. Nie mamy z nimi żadnych problemów, ale w razie czego posiadają one ponad 10 letnią gwarancję od producenta.