Poszukiwania wykształconego prawnika

Poszukiwania wykształconego prawnika

Kilka lat temu kupiłam sobie mieszkanie w bloku. Z początku wszystko wyglądało na to, że mieszkanie jest w porządku. Miało uregulowane sprawy notarialne i te związane z księgami wieczystymi. Dość długo nie miałam z mieszkaniem żadnych kłopotów. Jednakże, ostatnio dowiedziałam się, że po mieszkanie zgłosiła się wnuczka poprzedniej właścicielki, której podobno należał się spadek, a przynajmniej zachowek po babci. Wnuczka doszła do pełnoletności i chciała załatwić tą sprawę. Potrzebowałam prawnika, który pomoże mi w sytuacji w której się znalazłam.

Gdzie w Tarnowie znajdę wykształconego prawnika?

wykształcony prawnik - tarnówZależało mi na tym, żeby znaleźć jakiegoś wykształconego prawnika, który zbada tą sprawę dokładnie i dowie się, czy rzeczywiście muszę coś spłacać spadkobierczyni poprzedniej właścicielki mieszkania. Na razie nie potrzebowałam adwokata, tylko porady prawnej. Musiałam więc znaleźć wykształconego prawnika, który udziela takich porad prawnych. Poszukiwania takiej osoby rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: wykształcony prawnik – tarnów, i zaczęłam przeglądać wyniki. Wśród wielu ofert różnych kancelarii prawnych szybko znalazłam prawnika, który wydawał się odpowiedni dla mojej sprawy. Był to aplikant na radcę prawnego, który zaczynał specjalizację w prawie cywilnym i spadkowym. Nie miał on wieloletniego doświadczenia na rynku, ale i tak zdołał już sobie wyrobić bardzo pozytywne opinie i rekomendacje poprzednich klientów. Poprzedni klienci chwalili go za kompetencje, a także rzetelność i skrupulatne podchodzenie do sprawy. Zachęcona takimi pozytywnymi komentarzami na jego temat od razu zdecydowałam się nawiązać z nim współpracę. Zadzwoniłam na podany numer telefonu i umówiłam się z nim na spotkanie. Pracował w kancelarii prawnej znajdującej się w samym centrum Tarnowa, dlatego nie miałam problemów z tym, żeby tam trafić. Już wkrótce okazało się, że to był bardzo dobry wybór. Byłam bardzo zadowolona z prawnika, którego dla siebie wybrałam. Przede wszystkim był on bardzo dokładny i kompetentny.

Z niezwykłą dociekliwością zapoznał się z moją sprawą. Przedstawił mi, jak wygląda moja sytuacja. Co prawda, niektóre dokumenty były niejasne i nie doprecyzowana, ale znalazł on dla mnie bardzo dobre rozwiązanie z tej patowej sytuacji. Wybrany przeze mnie prawnik, posiadał bardzo dobre wykształcenie. Posiadał on jednolite wykształcenie magisterskie prawnicze i jak się zdążyłam od niego dowiedzieć, nie zamierzał na tym poprzestawać. Teraz robił aplikację na radcę prawnego, a w przyszłości planował doktorat.