Poszukiwania zlewu jednokomorowego

 

Po wielu latach doczekałam się w końcu remontu w mojej kuchni. Miałam już dość wystroju odziedziczonego po poprzednich właścicielach, który zupełnie nie był w moim guście. Większa część remontu była już za mną i teraz pozostał mi już tylko wybór niektórych kuchennych sprzętów i akcesoriów. Jedną z rzeczy, którą musiałam wybrać był odpowiedni zlew. Zależało mi na czymś gustownym i eleganckim, które jednocześnie będzie pasowało do nowoczesnego stylu w którym urządzona była moja wyremontowana kuchnia.

Kupiłam zlew z jedną komorą i ociekaczem

zlew jednokomorowy z ociekaczem czarnyNa początku musiałam wybrać czy chcę zlew jednokomorowy z ociekaczem czy dwukomorowy, ale bez ociekacza. Niestety moja kuchnia była za mała na to, aby kupić zlew dwukomorowy z ociekaczem. Uznałam jednak, że ociekacz jest niezbędnym elementem zlewu. Przede wszystkim jest bardzo praktyczny i komfortowy w użyciu. Ociekacz jest o wiele bardziej wygodny niż suszarka na naczynia. Zależało mi również na tym, aby kupić zlew w kolorze czarny, ponieważ w tym kolorze była urządzona cała kuchnia. Chciałam aby zlew pasował do kompletu mebli. Poszukiwania odpowiedniego zlewu rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: zlew jednokomorowy z ociekaczem czarny, i zaczęłam przeglądać wyniki. Na jednym ze sklepów internetowych znalazłam bardzo duży wybór różnych zlewów, które spełniały moje wymagania. Dodatkową zaletą tego sklepu było to, że oferowali darmową dostawę sprzętu AGD i RTV do klienta, a także darmowy zwrot w ciągu 14 dni. Wśród bogatej oferty czarnych zlewów wybrałam dla siebie taki, który wykonany był z odpornej stali. Tworzywo z której został wykonany było odporne na szorowanie i pęknięcia, a także na gwałtowne zmiany temperatury. Dzięki temu można było na spokojnie odcedzać w zlewie ziemniaki czy makaron. Dużą zaletą tego zlewu był także opływowy kształt, dzięki któremu brud nie gromadził się w zakamarkach zlewu. Było to bardzo praktyczne i higieniczne rozwiązanie. Taki zlew łatwo było bowiem utrzymać w czystości.

Kolejną zaletą tego zlewu było to, że był on łatwo dostępny w niskiej cenie. Od razu zdecydowałam się go zamówić. Już kilka dni później kurier dostarczył moją przesyłkę, a ja mogłam zatrudnić hydraulika, który go zamontował u mnie w kuchni. Zlew okazał się bardzo praktyczny i komfortowy w użyciu. Był wystarczająco głęboki i pojemny. Ociekacz również był tak skonstruowany, że woda nie wylewała się na blat kuchenny tylko szybko spływała do zlewu. Byłam bardzo zadowolona z tego zlewu. Był bardzo solidny i porządnie wykonany.