Potrzebowałam placu zabaw do przedszkola

Potrzebowałam placu zabaw do przedszkola

Skończyłam pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną. Uwielbiałam pracę z małymi dziećmi. Przez kilka lat pracowałam na etacie, ale ostatnio jest bardzo ciężko dostać stabilną pracę w przedszkolu i to mimo tego, że dzieci chętnych do zapisania do przedszkola przez rodziców, z roku na rok coraz więcej przybywa. Postanowiłam wypełnić pewną lukę na rynku i zdecydowałam się otworzyć prywatne przedszkole. Załatwiłam już wszystkie formalności, i teraz pozostało mi tylko urządzić budynek i podwórko przed nim.

Kupno najlepszego placu zabaw do przedszkola

plac zabaw do przedszkolaJedną z najważniejszych rzeczy o jakie należy zadbać otwierając prywatne przedszkole jest plac zabaw. To własnie plac zabaw najczęściej przyciąga dzieciaki do przedszkola, a jak wiadomo, kiedy dziecko wybierze przedszkole to rodzic zazwyczaj decyduje się zapisać malucha właśnie do tej placówki. Zależało mi na tym, aby mieć duży plac zabaw przeznaczony dla dzieci w wieku od dwóch do 6 lat, ponieważ w moim przedszkolu miały odbywać się zajęcia dla dzieci w tych grupach wiekowych. Udałam się do hurtowni z akcesoriami i zabawkami dla dzieci. Kiedy sprzedawczyni zapytała mnie, w czym może mi pomóc odpowiedziałam że interesuje mnie plac zabaw do przedszkola. Od razu pokazała mi kilka ciekawych placów zabaw przeznaczonych do użytku zewnętrznego, które jak się dowiedziałam są często wybierane przez szkoły i przedszkola. Bardzo spodobał mi się szczególnie jeden plac zabaw, który podzielony był na sekcje tematyczne. Był to nie tylko plac zabaw przeznaczony stricte do spędzenia czasu na dworze, ale wręcz edukacyjny plac zabaw, który świetnie nadawał się do mojego przedszkola. Od razu zdecydowałam się go zakupić, tym bardziej że był akurat dostępny w niskiej i promocyjnej cenie. Dużą zaletą tej hurtowni było to, że kupując u nich plac zabaw można było zamówić od razu jego montaż w wybranym miejscu, za niewielką opłatą. Zdecydowałam się na to, ponieważ prawidłowy montaż był wymagany, gdyby w przyszłości zaszła potrzeba reklamacji zabawek.

Na szczęście taka potrzeba nie zaszła, ponieważ zakupiony przeze mnie gotowy plac zabaw okazał się bardzo trwały i wytrzymały. Zabawki były bardzo solidne i bezpieczne dla dzieci. Zakupiony przeze mnie plac zabaw spełniał wszystkie certyfikaty i zasady bezpieczeństwa. Z powodzeniem mogły się na nim bawić nawet najmłodsze dzieci. Wszystkie zabawki były odpowiednio dopasowane do wieku i wzrostu dzieci. Byłam bardzo zadowolona z wybranego przez siebie placu zabaw, tym bardziej że nie wymagał on dodatkowej konserwacji na zimę.