Poznałam producenta porządnych paneli ogrodzeniowych

Poznałam producenta porządnych paneli ogrodzeniowych

Pracuję w agencji reklamowej i dobrze sobie radzę w firmie. Udało mi się w niej zatrudnić zaraz po studiach. Mam wspaniałą szefową a także kipę ludzi w biurze. Wspieramy się i często pomagamy sobie przy realizacji różnych zleceń. Ostatnio szefowa była ze mnie bardzo zadowolona i dostałam nawet podwyżkę i teraz dostaję zlecenia od ważniejszych klientów. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie. Zawsze każde zlecenie traktuję bardzo poważnie i staram się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej żeby klienci byli zadowoleni z mojej pracy.

Przygotowałam reklamę dla producenta ogrodzeń

panele ogrodzeniowe producentSzefowa w poniedziałek z rana zawołała mnie do swojego biura i przedstawiła mi swojego przyjaciela. Maciek był bardzo przystojny od razu to zauważyłam. Wiedziałam, że nasza współpraca będzie udana. Okazało się, że Maciek jest właścicielem firmy produkującej ogrodzenia i poprosił moją szefową o pomoc w reklamie. Miał przeznaczony na ten cel sporą sumę pieniędzy. Firma produkująca ogrodzenia posiadała swój park maszynowy, w której wytwarzali i malowali panele ogrodzeniowe. Przyjęłam zlecenie i postanowiłam od razu działać. Musiałam jak najwięcej dowiedzieć się o firmie i produktach, które miałam zareklamować. Wpisałam w wyszukiwarce panele ogrodzeniowe producent i pojawiła mi się firma Maćka. Miała fajnie zaprojektowaną stronę firmową. Wszystkie panele ogrodzeniowe, które były dostępne dla klientów były dobrze opisane. Można było się dowiedzieć czy są pomalowane, jaką farbą i czy trzeba o nie specjalnie dbać, konserwować je. Przygotowałam kilka propozycji. Wiedziałam, już że ogrodzenia i wszystkie panele ogrodzeniowe, które można było zakupić u producenta były solidnie wykonywane. Elementy można było zamówić w standardowych wymiarach ale producent oferował także możliwość przygotowania ogrodzenia na wymiar bezpośrednio dla klienta. Firma przygotowywała solidnie wszystkie swoje produkty i zdawała sobie sprawę, że zadowoleni klienta jest bardzo istotne. 

Każdy klient znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Postawiłam na ciekawe propozycje i rozwiązania, które przykuwają uwagę i zachęcają odbiorców to zakupu porządnych ogrodzeń. Moje wszystkie propozycje zostały zaakceptowane przez Maćka. Był zadowolony z mojej kreatywności i pracy i postanowił zatrudnić mnie na stałe przy kolejnych projektach. Zamówiłam sporo gadżetów reklamujących jego firmę takich jak długopisy czy krówki z logo, które zazwyczaj podobają się klientom pojawiającym się w sklepach stacjonarnych. Tym razem również zostały docenione przez odbiorców. Małe gadżety są zazwyczaj strzałem w dziesiątkę.