Produkcja fototapet na zamówienie

Produkcja fototapet na zamówienie

Ozdabianie ściany polega współcześnie na jej pomalowaniu na jednolity kolor. Dominuje minimalizm i coraz rzadziej sięga się po inne formy ozdabiania ścian. Pod pewnym względem nieco wróciły do nas tapety, które jakościowo są już bardzo dobrym produktem i nie posiadają wad, które miały kiedyś. Jednak tapety cały czas nie wzbudzają emocji i często są też kojarzone z poprzednią epoką, gdzie wiele osób miało w domu tapetę. Aby odejść nieco od tego typu tapet proponuję inne rozwiązanie.

Wydruk fototapet w Gdyni

fototapety w GdyniJedna z gdyńskich drukarni wprowadziła w swojej ofercie wydruk fototapet. Taki produkt to nie standardowa tapeta z powtarzającym się wzorem, ale tapeta w formie jednego dużego zdjęcia lub jakiejś ciekawej grafiki, którą możemy przymocować na ścianie podobnie jak zwykłą tapetę. Dzięki zastosowaniu maszyn drukarskich fototapeta może być produktem wielkogabarytowym, który nie musi składać się z wąskich pasków, a może być wielkości nawet całej ściany. Wszystkie fototapety w Gdyni są produkowane na zamówienie z uwzględnieniem wymagań klienta. Co za tym idzie każdy, kto chce mieć u siebie fototapetę może ja zamówić i wybrać nie tylko zdjęcie oraz atrakcyjną grafikę, ale także przedstawić wymiary jakie chciałby uzyskać. Jeśli maszyny drukarskie na to pozwolą, a mogą sobie pozwolić na bardzo dużo, to można wykonać wydruk nawet na całą ścianę. Taka wielkogabarytowa fototapeta jest dużo prostsza w założeniu na ścianę, a mała liczba miejsc łączenia sprawia, że mamy większą szansę uniknięcia błędu podczas jej przyklejania na ścianie. Wracając jeszcze do zdjęć i grafik, tutaj wybór jest dowolny. Drukarnia oczywiście dysponuje pewnym zbiorem własnych zdjęć i grafik, ale najwięcej frajdy przyniesie nam wydruk własnych zdjęć lub grafiki wybranej przez nas i przesłanej do wydruku. Pamiętając oczywiście o prawach autorskich możemy wybrać dowolny obraz i na pewno uda się go wydrukować. Profesjonalny sprzęt drukarski jest praktycznie przeznaczony do tego zadania i nie stanowi to dla niego problemu.

Fototapety to bardzo elegancka forma ozdabiania ścian, robi wrażenie na gościach i może się także podobać nam, nawet przez dłuższy czas. Cieszę się, że wiele drukarni, podobnie jak ta w Gdańsku potrafią dostosować się do potrzeb rynku i oferują swoje zaplecze pod produkcje takich rzeczy. Wiadomo, że to jest dodatkowy zysk dla tych zakładów, jednak bez ich inicjatywy nie mielibyśmy takich możliwości. Sam osobiście w domu także posiadam fototapetę wydrukowaną w drukarni i jestem z niej zadowolony.