Profesjonalny składany drink bar

Profesjonalny składany drink bar

Planuję otworzyć firmę świadcząca usługi barmańskie. Będzie to mobilny drink bar, który można wynająć na różnego rodzaju uroczystości, jak wesela, konferencje, imprezy. Jestem z zawodu barmanką z wieloletnim doświadczeniem, ale na pewno przyda mi się jeszcze dwóch współpracowników – również barmanów. Mam trochę oszczędności, dlatego postanowiłam je zainwestować w kupno składanego mobilnego drink baru. Poszukam zaraz funkcjonalnego mobilnego baru w jednym ze sklepów internetowych. 

Ekskluzywne składane bary w sklepie internetowym

składany mobilny drink barZależy mi na tym, aby składany mobilny bar był prosty w montażu, funkcjonalny i wysokiej jakości. Ważne też,aby dobrze się prezentował, dlatego chciałabym, aby był w nowoczesnym stylu. Taki mobilny drink bar powinien mieć zastosowanie nie tylko w pomieszczeniu, ale też w plenerze. Dobrze, jakby posiadał składane zadaszenie. Kolejnym ważnym dla mnie parametrem jest lekka konstrukcja, żebym bez problemu mogła złożyć go i umieścić w bagażniku samochodu. Porządny składany mobilny drink bar powinien być wykonany z trwałej stali nierdzewnej, która niewątpliwie zapewni higieniczne warunki pracy barmana. Przeglądam właśnie aktualna ofertę na stronie pewnego sklepu internetowego i jestem zaskoczona jej bogactwem. Nie spodziewałam się, że jest taki szeroki wybór mobilnych drink barów. Szczególnie przypał mi do gustu składany, bardzo lekki mobilny bar, który oprócz wymienionych przeze mnie parametrów, posiada dodatkowo powłokę fenolową. Bar po złożeniu wygląda bardzo estetycznie i luksusowa. Spodobało mi się też, że bar posiada pojemniki na kostki lodu i inne niezbędne dodatki do drinków. Bar ten jest najwyższej klasy i został opatentowany przez specjalny urząd. Muszę przyznać, że bar prezentuje się bardzo elegancko, bo posiada czarną zabudowę z pikowanej skóry. Blat został wykonany ze stali nierdzewnej i jest zaopatrzony nawet w ociekacz. Bar wygląda nowocześnie i będzie doskonale prezentował się w każdym wnętrzu.

Mobilny drink bar ma trzyletnia gwarancję. Producent zapewnia, że rozłożenie i złożenie baru nie trwa dłużej niż pięć minut. Bar kosztuje pięć tysięcy osiemset pięćdziesiąt złotych. Istnieje możliwość rozłożenia tej kwoty na raty, z której zamierzam skorzystać. Dostawa jest darmowa, co mnie bardzo cieszy, bo to dodatkowa oszczędność. Właśnie złożyłam zamówienie na ten luksusowy składany bar i teraz pozostaje mi czekać kilka dni na dostawę. Jeżeli nie będę zadowolona z produktu, to mam prawo do jego zwrotu. Mam na to czternaście dni.