Przedłużanie metodą clip in

Przedłużanie metodą clip in

Wiele kobiet marzy o pięknych i długich włosach, które będą przy tym gęste. Dlatego też decydujemy się na różnego rodzaju metody służące ich zagęszczeniu oraz wydłużeniu. Niestety, niektóre z nas mają bardzo delikatne pasma, które pod wpływem ciężaru doczepianych włosów metodą ringów albo keratyny zostają osłabione aż od cebulek. W związku z tym bardzo ciekawą metodą są taśmy clip in, które możemy zakładać sobie samodzielnie. Obecnie produkowane są z naturalnych włosów, które są dla każdej kobiety najlepszą opcją do wybrania.

Piękne włosy metodą clip in

włosy doczepiane clip inGdy marzymy o pięknych włosach, które nie tylko będą wykazywać się naturalnym połyskiem, ale i gęstością możemy wybrać się na przedłużanie. Niestety, niektóre metody mogą być bardzo obciążające dla cebulek włosów, co może poskutkować ich mocniejszym wypadaniem. Bardzo ciekawe są z kolei włosy doczepiane clip in, które będziemy mogły doczepić sobie samodzielnie we własnym domu. Dlaczego ta metoda jest lepsza od innych metod, które oferują salony? Przede wszystkim, gdy już się nauczymy poprawnie zakładać taśmy z włosami będzie to szybki proces, na który poświecimy kilka minut rano. Włosy przy tym są naturalne, a więc nie będą wyglądać dziwnie. Przy tym możemy je stylizować na ciepło do 150 stopni Celsjusza. Nie ma również przeciwwskazań do farbowania włosów czy ich upinania. W opakowaniu włosów clip in znajdziemy od 5 do 7 pasków, z czego 3 są największe i służą one do tylnej partii włosów. Resztę przyczepiamy do boków głowy. Warto też zaznaczyć, iż nie tylko nie naruszają cebulek włosa, ale również ich delikatnej struktury na całej długości. Jeden zestaw służy każdej kobiecie od kilku do kilkunastu miesięcy, a przy tym można z łatwością z krótkich włosów zrobić piękną i długą taflę. Przy tym typie doczepek należy jednak pamiętać, że musimy przed snem je ściągać albo wiązać w luźny warkocz. Istotne jest też regularne czesanie, aby nie uległy splątaniu. Nie zapominajmy też o ich myciu i ogólnej pielęgnacji ochronnej.

Coraz częściej kobiety decydują się na zabiegi przedłużania włosów, aby czuć się bardziej kobieco. Warto jednak zaznaczyć, iż nie zawsze musimy udać się do salonu fryzjerskiego na profesjonalne doczepianie. Niekiedy wystarczy zamówić pasma clip in, które nauczymy się doczepiać samodzielnie. Z czasem będziemy robić to bardzo szybko. Są one bardzo wygodne, nie wpływają na stan cebulek włosów oraz ich struktury ani nie są sztuczne. To jedne z najlepszych włosów na rynku do użytkowania przez wiele miesięcy.