Przesyłki kurierskie tanie i szybkie

Przesyłki kurierskie tanie i szybkie

Posiadające swój sklep internetowy musimy mieć pod pisaną umowę z firmą kurierską. Jeśli na co dzień wysyłamy po kilka lub nawet kilkadziesiąt paczek to musimy mieć odpowiednią formą dostawę. Raczej żaden sprzedawca nie będzie chciał czekać kilkunastu lub kilkudziesięciu minut w kolejce na poczcie żeby wysłać kilkanaście przesyłek. Dlatego też firmy kurierskie wychodzą naprzeciw klientom. Kurier odbiera nasze przesyłki spod drzwi domu lub firmy.

Sprawdzeni i niezawodni kurierzy

kurierMając podpisaną umowę z firmą kurierską na dostawę i odbiór usług otrzymujemy atrakcyjne ceny. Jeśli codziennie wysyłane po kilka naście paczek kurierem bo np. prowadzimy sklep internetowy to nie wyobrażamy sobie czekać w kolejkach np. na poczcie. Teraz mając aplikację w telefonie możemy bardzo szybko nadawać paczkę, a nawet ją odbierać. Wystarczy kilka przycisków oraz dostęp do drukarki żeby wydrukować etykietę wysyłkowa. Niektórzy kurierzy odbierają od nas paczki osobiście. Można także paczkę zanieść do odpowiedniego miejsca np. do paczkomatu. Kurier, który odbiera paczkę może mieć także wydrukowane potwierdzenie odbioru. Taką informację musimy umieścić jeszcze przy zamawianiu kuriera, że nie mamy dostępu do drukarki i nie wydrukujemy etykietę.Czas dostawy w Polsce przesyłek wynosi około jednego do dwóch dni. Jest to bardzo krótki czas oczekiwania dlatego klienci coraz częściej korzystają z tych metodę dostawy. Ponadto w wielu firmach kurierskich możemy zaznaczyć godzinę odbioru. Jest to bardzo duże udogodnienie dla osób, które pracują o stałych porach i wiedzą, że np. nie ma ich codziennie do szesnastej. Ponadto niektórzy zaprzyjaźnieni z nami już kurierzy wiedzą, że naszą paczką mogą zostawić u sąsiada. Nie robią też z tej okazji jakiegoś większego problemu. Cena za usług kuriera oczywiście zależy od rozmiaru i ciężaru naszej paczki. W Polsce można już taką paczkę dostarczyć od 10 zł.Zdarza się także, że wysyłamy wielkie gabaryty jak wózek, łóżko lub fotel.

Wszyscy coraz częściej wysyłamy paczki i przesyłki różne. Nie są to tylko paczki zagraniczne bo do Polski codziennie wysyłanych jest 1000 Kurierów. Nie trzeba prowadzić sklepu internetowego by móc w łatwy sposób wysłać kurierem paczkę. Zdecydowanie znacznie częściej korzystamy z usług firm kurierskich niż poczty polskiej. Jest to spowodowane tym, że u Kurierów są tańsze paczki i dochodzą szybciej. Ponadto sam proces wysyłki jest prostszy.Kurier sam osobiście odbiera od nas paczkę i dostarcza do rąk odbiorcy w krótkim czasie.