Przygotowywanie projektów podoba mi się

Przygotowywanie projektów podoba mi się

Dzisiaj jest dla mnie bardzo szczęśliwy dzień. Udało mi się skończyć studia i obronić na dobrą piątkę. Sporo się do tego przygotowałam i bardzo się cieszę, że mam już to za sobą. Teraz będę miała więcej czasu na realizowanie swoich pasji i rozpoczęcie pracy zawodowej. Studia będę miło wspominać. Miałam to szczęście, że poznałam fajne osoby, z którymi chętnie będę utrzymywać kontakty. Grono pedagogiczne przekazało nam dobrze swoją wiedzę. Zachęcali nas do nauki i starali się żebyśmy dobrze ukończyli studia. Jestem wszystkim bardzo wdzięczna za pomoc i wsparcie w cięższych chwilach. 

Ciociom spodobały się przygotowane projekty

projekty wnętrz lublinW trakcie studiów brałam udział w wielu szkoleniach i kursach. Starałam się bo wiedziałam, że to później mi się opłaci. Udało mi się załatwić praktyki w dobrym biurze i sporo się dzięki temu nauczyłam. Mogę teraz śmiało zająć się projektowaniem wnętrz. Lubię to i spełniam się w tym. Projekty wnętrz Lublin są doceniane przez klientów. W rodzinie sporo osób prosiło mnie o pomoc przy urządzaniu wnętrz. W ostatnim czasie moje dwie ciocie przeprowadzały się z bloków do domów, które budowały poza miastem. Dobrze im się powodziło a dom poza miastem to marzenie wielu osób. Cieszę się, że im się udało. Projekty domów były oryginalne i podobały mi się. Zupełnie nie wiedziały jak je wyposażyć i urządzić. Ciocie zdecydowały się na budowę domu bliźniaka. Miały taki sam rozkład u siebie wiec moja praca nie była taka ciężka. Wspólnie ustaliłyśmy jak te domy mają wyglądać. Pokazałam czym ostatnio na praktykach się zajmowałam. Miałam to szczęście, że w biurze projektowym angażowano mnie we wszystkie zajęcia i brałam udział w  przygotowywaniu różnych aranżacji wnętrz. Było to zupełnie dla bardzo ekscytujące. Musze przyznać, że w trakcie brania udziału w przygotowywaniu projektów zdałam sobie sprawę, że praktyka w tym zawodzie jest najważniejsza. Trzeba przygotowywać różne projekty i aranżacje żeby dobrze wdrożyć się w ten zawód. Przede mną jeszcze dużo nauki i miałam tego świadomość a to jest dobre.

Wiedziałam, że muszę sporo ćwiczyć i szukać inspiracji w różnych magazynach, programach żeby móc proponować moim klientom najlepsze rozwiązania, które można wykorzystać u nich w mieszkaniach i domach czy nawet firmach. Ciociom spodobały się te wszystkie projekty, które jej pokazałam. Razem pojeździłyśmy po sklepach i wybierałyśmy meble a także do dodatki. Kiedy domy były już urządzone wyglądały bardzo przytulnie. Byłam dumna ze swojej pracy. Sporo czasu na to poświęciłam ale było warto.