Ślub – zamówienie reportażu ślubnego

Dzisiejszym tekstem mam nadzieję przekonam was do tego, że zdjęcia ślubne to konieczność. Jako fotograf miałem okazję realizować różne działania i dzisiaj zabiorę was w podróż, w którą ja wybieram się praktycznie co weekend – otóż jest to wycieczka na wesela, gdzie jako fotograf odpowiadam za stworzenie nie tylko samych zdjęć, ale także wymyśleniem całej koncepcji tak, aby zdjęcia ślubne były najładniejsze, ale także nie pozostawiały żadnych wątpliwości, że może fotograf nie był do końca profesjonalny.

Reportaż ślubny od fotografów

pełny reportaż ślubny w RzeszowieWiem, że każdy młody człowiek biorący ślub zaplanował już fotografa dla siebie. Tak było w tym przypadku, gdzie jechałem właśnie na ślub, gdzie miałem wykonać kilkadziesiąt zdjęć, ale tak naprawdę cała ta większa praca zaczynała się na weselu, gdzie wiadomo dzieje się bardzo dużo. Zdjęcia ze ślubu jednak należały do moich ulubionych z tego względu, że cała ta oprawa kościoła i ciekawych dekoracji w środku mi się najbardziej podobała. Wiem, że za każdym razem muszę myśleć nieco inaczej o sesjach zdjęciowych, które mam zaplanowane. Zdjęcia ślubne są na tyle istotne, że tak naprawdę każdy fotograf powinien dać z siebie wszystko podczas wykonywania właśnie takich ujęć. Wiadomo, im lepsze będą zdjęcia, tym jako fotograf oferujący pełny reportaż ślubny w Rzeszowie będę miał jeszcze więcej zleceń. Cały biznes fotograficzny opiera się na tym, kto będzie w stanie uchwycić lepsze ujęcie. Szczęśliwa para młoda, czy spadający welon i inne rzeczy, które można uchwycić podczas wydarzenia to takie detale, na które na pewno każdy zwracać będzie uwagę, a w szczególności para młoda, dla której przecież to wydarzenie jest jednym z najważniejszych. Wiedziałem dobrze, że zdjęcia ślubne wykorzystywane mogą być wszędzie. Najczęściej dzisiaj spotyka się pary młode, które zaraz po wyjściu z kościoła proszą fotografa o parę zdjęć, aby mogli już umieścić je na swoje portale społecznościowe. Taka moda i nic z tym nie zrobię. Zostaje mi być jedynie elastycznym pracownikiem, który na pewno odpowiada na rosnące zapotrzebowanie klientów. Wiem dobrze, że ładne zdjęcia ślubne zrobią furorę wśród rodziny i tak naprawdę każdy z was powinien sobie na takie pozwolić. Jestem zdania, że fotograf nie musi być drogi.

Cena za usługi fotograficzne będzie się różnić w zależności od tego, czy faktycznie oczekujecie naprawdę bardzo rozbudowanej sesji zdjęciowej z dronami i paroma obiektywami, czyli dodatkowymi fotografami, czy może wystarczy wam klasyczna sesja zdjęciowa, która będzie pokazywała wszystko to, co działo się na ślubie i dalej – na organizowanym weselu.