Srebrne kolczyki na sztyfcie w modnych wzorach

Srebrne kolczyki na sztyfcie w modnych wzorach

Bardzo popularna i modna jest biżuteria wykonana ze srebra. Ten w miarę niedrogi kruszec jest bardzo rozpowszechniony w Polsce i w sklepach jubilerskich. Można zakupić wiele elementów biżuterii wykonanych w tym metalu. Ze srebra produkowane są naszyjnik,i bransoletki i kolczyki. Wśród najbardziej popularnej biżuterii są przede wszystkim kolczyki. Srebrne kolczyki mogą przyjmować różne formy i kształty. Mogą być małe i delikatne oraz długie i wiszące oraz bogato zdobione. Różnią się również zapięciami.

Kolczyki o niebanalnych kształtach

modne srebrne kolczyki - sztyftNajbardziej popularnym zapięciem w kolczykach srebrnych jest tak zwany sztyft. Jest to bardzo wygodne i praktyczne zapięcie. Umożliwia łatwe i szybkie zakładanie. Dlatego kobiety tak chętnie wybierają modne srebrne kolczyki – sztyft jest wygodny i bardzo praktyczny. Kolczyki na sztyfcie nadają się do codziennych stylizacji, a także na specjalne okazje. Bardzo często zdobione są różnego rodzaju kamieniami:cyrkoniami, perłą, bursztynem, kwarcem czy onyksem. Mogą być kolorowe, emaliowane lub pokrywane rodem i oksydą. Kolorowe kamienie ożywiają i świetnie sprawdzają się w letnich stylizacjach, pasują do kwiatowych sukienek, opalenizny i letnich klimatów. Wiele kolekcji skierowanych jest do określonej grupy wiekowej kobiet. Bardzo bogata jest dziecięca kolekcja kolczyków. Kolorowe i niepowtarzalne wzory przedstawiające postacie z bajek, zwierzątka, serca i jednorożce zachwycają swoją różnorodnością i bardzo dobrą jakością wykonania. Wśród autorskich kolekcji znajdują się ręcznie malowane artystyczne srebrne kolczyki, bardzo okazałe i oryginalne, nadające się na wyjątkowe okazje. Bardzo często kolczyki są złocone, aby wyglądały bardziej bogato i okazałe. Wśród bardzo popularnych są kolczyki przybierające kształty symboli. Znaki nieskończoności, podkowy, koniczyny, krzyże oraz łapacze snów to najmodniejsze obecnie kolczyki. Kobiety często noszą je do codziennych stylizacji, podkreślając swój oryginalny styl. Różnorodność stylów i kształtów daje możliwość odnalezienia idealnego wzoru. Firmy prześcigają się w tworzeniu unikatowych wzorów kolczyków wykonanych ze srebra.

Szeroki wybór w licznych sklepach jubilerskich kolekcji artystycznych, nowoczesnych oraz klasycznych sprawia że w łatwy i dostępny sposób możemy zakupić kolczyki odpowiadające naszym wymogom. Kolczyki to również świetny pomysł na prezent dla koleżanki czy najbliższej osoby, nadają się zarówno dla młodych jak i dojrzałych kobiet. Są nieodzownym atrybutem kobiecego wdzięku i piękna. Zdobią nasze twarze, podkreślają urodę i idealnie wpasowują się najnowsze modowe trendy.