Stawiamy na perforowane papiery Jumbo

Stawiamy na perforowane papiery Jumbo

Jumbo to jedna z bardziej znanych firm, która zajmuje się produkcją papieru toaletowego oraz innych środków do utrzymania higieny osobistej. Papier toaletowy znajduje się w każdym domu, miejscach pracy, czy hotelach. Warto zawsze postawić nas ten, który jest w dużych opakowaniach i dużych rolkach, dzięki czemu będziemy mogli korzystać z niego dłużej. Z tego też względu najczęściej zaopatrują się w niego właściciele hoteli oraz biur, gdzie z toalet korzysta wiele osób.

Kupujemy duże rolki papieru toaletowego Jumbo

perforowany papier toaletowy jumboOczywistym jest, że z toalet korzysta bardzo wiele osób. Dotyczy to głównie hoteli, miejsc pracy, czy toalet na lotniskach. By zaoszczędzić na kosztach zakupu powinniśmy zawsze kupić perforowany papier toaletowy Jumbo, który jest produkowany w bardzo dużych i ekonomicznych rolkach. Rolki idealnie mieszczą się w montowanych na ścinach toalet pudełkach. Papier jest chłonny i nigdy się nie rozwarstwia. Duża rolka może wystarczyć nawet na kilka dni użytkowania. Dostępny jest on w różnych kolorach. Producent wprowadził też do sprzedaży linie zapachową, która nie uczula pomimo zawartych w nie środków zapachowych. Jumbo oferuje swoim klientom papier w tradycyjnych rolkach, który mamy w domowych toaletach. Jego zaletą zawsze jest wytrzymałość i możliwość precyzyjnego oderwania potrzebnego nam kawałka, czy listka. Perforowanie wpływa na większą użyteczność papieru, dzięki czemu możemy zawsze odrywać idealnie równe listki. Rolki maja od kilku do kilkunastu metrów długości, więc zawsze znajdziemy papier toaletowy odpowiadający naszym potrzebom. Papier jest miękki, dzięki czemu nie podrażnia skóry i pozwala na idealne zachowanie czystości oraz higieny. Rolki nigdy nie są szare, a papier ma zwykle więcej niż jedną warstwę. Ten zaś, który jest jednowarstwowy jest dość gruby, co wzmacnia jego wytrzymałość. Zawsze możemy zakupić tyle rolek, ile jest nam potrzebnych, gdy kupujemy go więcej możemy natrafić na różne promocje i zniżki od producenta papieru. Zawsze zamawiamy też rolki o pasującej nam wielkości.

Papier toaletowy marki Jumbo jest jednym z najczęściej kupowanych i zamawianych przez właścicieli biur, hoteli, czy restauracji. Jest on bardzo wytrzymały, zwłaszcza jeśli wybierzemy ten perforowany. Rolki są  różnej wielkości i to od nas zależy, które z nich kupimy. Papier ma wiele wersji kolorystycznych oraz zapachowych. Nie rozchodzi się w dłoniach i jest bardzo wydajny. Pasuje do wszelkiego rodzaju pojemników na papier toaletowy umieszczanych na ścianach łazienek, z których łatwo odrywać jest jego listki.