Suszarka elektryczna do rąk w toaletach

Suszarka elektryczna do rąk w toaletach

W dzisiejszych czasach suszarka do rąk jest podstawowym wyposażeniem każdej toalety publicznej, a często również i firmowej. Pozwala ona w efektywny sposób skrócić czas suszenia rąk po ich umyciu do zaledwie kilkunastu sekund. Takie urządzenie może również przynieść duże oszczędności, ponieważ nie będziemy musieli ciągle uzupełniać ręczników papierowych, które trzeba regularnie sprzątać z koszy na śmieci.

Zastosowanie kieszeniowej suszarki do rąk

praktyczna suszarka kieszeniowa do rąkTaka suszarka jest zasilana przez elektryczność. Inaczej nazywana jest również jako strumieniowa suszarka do rąk. Jest to rozwiązanie na pewno bardziej estetyczne. W toaletach gdzie stosuje się tradycyjne ręczniki papierowe, często spotyka się widok porozrzucanych lub zapełnionych koszy na śmieci. Suszarka do rąk może być natomiast stylowym gadżetem, który będzie się dobrze prezentował w każdej łazience. Najnowocześniejszym rodzajem takiej dmuchawy jest niezwykle praktyczna suszarka kieszeniowa do rąk. Mają one podłużny kształt. W tego typu suszarkach wykorzystuje się nowoczesne cyfrowe silniki. Są one niezwykle szybki, skuteczne, niezawodne i przede wszystkim energooszczędne. Czas suszenia taką suszarką wynosi zaledwie od siedmiu do piętnastu sekund w zależności od modelu. Działa ona w oparciu o zupełnie inną technologię niż tradycyjne suszarki do rąk. Jej nazwa wzięła się z tego, że dłonie umieszczamy w specjalnej przestrzeni, która swoim kształtem przypomina kieszeń. Taka suszarka przy pomocy cienkich strumieni powietrza ściąga wodę z powierzchni dłoni. Nie następuje odparowania jak to się ma w przypadku używania tradycyjnych suszarek. Jest ona bardziej ekologiczna i energooszczędna. Pobiera ona o połowę mniej prądu niż inne. Ważną kwestią przy wyborze suszarki jest również higiena. Suszarki kieszeniowe działają bezdotykowo. Uruchamiane są automatyczne dzięki zamontowanemu w nich specjalnemu czujnikowi. Wyłapuje on ruch i uruchamia suszarkę. Mimo wszystko, że są większe niż klasyczne suszarki do rąk to i tak zajmują niewiele miejsca na ścianie. W każdym przypadku warto rozważyć montaż takiej suszarki.

Coraz częściej w toaletach publicznych i biurach możemy spotkać właśnie takie urządzenie jakim jest kieszeniowa suszarka do rąk. Jest ona popularnym na świecie nie wielkim urządzeniem ekologicznym i ekonomicznym. Dzięki niej nie musimy już nigdy więcej martwić się o regularne kupowanie niezbędnego asortymentu jakim są ręczniki papierowe i worki na śmieci. Dzięki nim zachowana jest również wysoka higiena, ponieważ działają one bezdotykowo.