Trwała depilacja brwi laserem w Białymstoku

Trwała depilacja brwi laserem w Białymstoku

Piękna i zadbana twarz to wizytówka każdej kobiety. Bardzo ważną uwagę zwracają detale, a przede wszystkim brwi. Kobiety poświęcają im wiele czasu, aby były zadbane, piękne i miały prawidłowy kształt. Niestety czasami niesforne włoski, które krzaczaście zarastają obszar nad oczami spędzają sen z powiek i są niezwykle problematyczne. Coraz więcej panów również dotyka ten problem, a trendy i normy wymagają również od nich zadbanych i nienaganny brwi. Stosuje się wiele technik pozwalających uzyskać piękny kształt dopasowany do rys twarzy. Wymaga jednak poświęcenia czasu i energii na codzienną depilację i regulowanie brwi.

Regulacja i nadawanie odpowiedniego kształtu brwiom

laserowa depilacja brwi białystokDlatego coraz częściej korzysta się z przeróżnych technologii, które pozwolą na dłuższy czas pozbyć się niechcianych włosów z okolic oczu. Wiele salonów wykonuje depilację laserową twarzy. Należy jednak pamiętać, że nie każdy laser nadaje się do usuwania włosów znajdujących się w okolicy oka. Wiele salonów w całej Polsce specjalizuje się w doborze odpowiednich technik dopasowanych do potrzeb i uwarunkowań genetycznych klienta i wykonuje depilację w tym obszarze. Bezkonkurencyjna i skuteczna jest laserowa depilacja brwi Białystok z kilkoma renomowanymi i sprawdzonymi przez klientów salonami, oferuje usługę na najwyższym poziomie. Wybranie sprawdzonych salonów kosmetyki laserowej pozwala na bezpieczne i poprawne wykonanie zabiegu. Ze względu na to, iż jest to zabieg trwały , należy wcześniej skonsultować wizytę i upewnić się jakie są jego efekty, gdyż nie ma odwrotu. Precyzyjne skierowanie wiązki lasera pozwala na skuteczne usunięcie mieszka włosowego i skoncentrowanie działanie wiązki światła na barwnik znajdujący się w macierzy włosy. Bardzo ważny jest również odpowiedni dobór kształtu brwi, dostosowany do linii twarzy i indywidualnych preferencji. Dlatego wcześniej wykonywany jest próbny rysunek, pokazujący jaka część włosów zostanie usunięta i w jaki sposób zostaną wyregulowane brwi. Ze względu na różny poziom wzrostu włosów zabieg czasem należy powtórzyć, celem wyeliminowania wszystkich włosów, które mogą zaburzyć kształt linii brwi.

Zabieg jest bezpieczny, pod warunkiem, że wykonuje go wykwalifikowany personel oraz stosuje się odpowiedni rodzaj lasera. Skóra po zabiegu może być delikatnie podrażniona i zaczerwieniona, należy o nią odpowiednio zadbać, unikać wszelkich substancji mogących ją podrażnić i przede wszystkim promieniowania słonecznego. Po kilkunastu dniach widać pierwsze efekty, które utrzymują się przez bardzo długie lata. Odpowiednie przygotowanie skóry, a także pielęgnacja po zabiegu umożliwia zminimalizować wszelkie niechciane skutki uboczne związane z depilacją laserową. Po zabiegu brwi mają piękny regularny kształt i są idealną oprawą dla oczu.