Wybieramy modne zawieszki

Wybieramy modne zawieszki

Złota biżuteria stanowi doskonały dodatek, który jest w stanie podkreślić zarówno urodę, jak i styl właścicielki. Poszukując odpowiedniej biżuterii należy brać pod uwagę zarówno jej wygląd, ale także względy praktyczne. W niektórych przypadkach pierścionek czy bransoletki mogą przeszkadzać w czasie wykonywania codziennych czynności, z tego właśnie powodu jednym z najczęściej wybieranych przez kobiety dodatków są łańcuszki z zawieszkami na szyję. Jakie modele są modne w ostatnich sezonach oraz co rzeczywiście warto kupić?

Decydujemy się na modną zawieszkę

modne złote zawieszki na łańcuszekZarówno łańcuszki, naszyjniki, jak i chokery są jednymi z ulubionych kobiecych dodatków. Wynika to z faktu, że są one bardzo efektowne, a dodatkowo na tyle uniwersalne, że można zakładać w różnych sytuacjach. Modele, które są wykonane ze złota są w tak dużym stopniu wytrzymałe, że można je nosić niemal bez przerwy. Z tego właśnie powodu wiele kobiet nie ściąga łańcuszków ani do kąpieli, ani do snu. Biżuteria, która będzie dopasowana do stylu życia i do upodobań właścicielki, będzie mogła jej towarzyszyć zawsze, dzięki czemu będzie doskonałą ozdobą zarówno na specjalne wyjścia, jak i na co dzień. Warto zdecydować się na modne złote zawieszki na łańcuszek. Istotne jest to, że noszenie zbyt dużej ilości mocno zdobionej biżuterii nie jest modne. Aby uniknąć przesady, lepiej wybrać bardziej skromne dodatki, których urok będzie tkwił w subtelnej formie oraz w szlachetnych materiałach. Pełne komplety biżuterii lepiej wybierać do strojów wyjściowych, a na co dzień zdecydować się na pojedynczy, ulubiony dodatek. Ze względów praktycznych jest to zazwyczaj łańcuszek z zawieszką, który doskonale podkreśla szyję oraz dekolt. Od kilku sezonów modne są celebrytki. Są to delikatne łańcuszki z niewielkimi medalikami o symbolicznych kształtach. Modele wykonane z prawdziwego złota doskonale nadają się na prezent dla bliskiej nam kobiety, na przykład mamy, siostry czy przyjaciółki.

Planując zakupić zawieszkę na prezent, warto brać pod uwagę zarówno styl, jak i wiek osoby obdarowanej. Młode kobiety oraz dziewczyny chętnie zakładają celebrytki w symbolicznych kształtach, jak na przykład serduszko czy koniczynka. Ciekawie prezentują się także zawieszki z imionami. Bardziej dojrzałe kobiety chętnie zakładają także wisiorki z pierwszą literą imienia. Decydując się na zakup zawieszki do łańcuszka, warto się najpierw upewnić, że obdarowana osoba będzie miała pasujący łańcuszek. Alternatywnym rozwiązaniem jest zakup obu tych elementów.