Wymarzony domek do ogrodu

Wymarzony domek do ogrodu

Od zawsze wiedziałam, że chcę założyć swoją własną działalność gospodarczą, ponieważ nie lubię pracować dla kogoś i zależy mi na tym, aby dowolni dysponować własnym czasem. Kilka lat temu moje marzenie się ziściło. Zaczęłam prowadzić wraz z mężem firmę zajmującą się budową niewielkich, drewnianych konstrukcji ogrodowych. Początkowo paraliśmy się głównie tworzeniem altan i pergoli, jednak z czasem skupiliśmy się na wykonywaniu domków. Nie chodzi oczywiście o obiekty mieszkalne, ale o niewielkie konstrukcje umieszczane w ogrodach.

Moje projekty drewnianych domków

solidny drewniany domek do ogroduPierwszy drewniany domek, jaki stworzyłam wraz z mężem, powstał na terenie naszego ogrodu. Wybudowaliśmy go dla naszych dwóch synów (Maksymiliana i Ksawerego), aby mieli swoją własną bazę, w której mogą się bawić. Oczywiście przed wykonaniem projektu, a następnie jego realizacją przeszliśmy wiele szkoleń w zakresie tworzenia konstrukcji dedykowanych najmłodszym. Otrzymaliśmy także specjalne zezwolenie na tworzenie konkretnych modeli domków dla dzieci, które mogą znajdować się zarówno w miejscach prywatnych, jak i publicznych, a zatem na przykład na placach zabaw. Należy zatem podkreślić, że wykonaliśmy solidny drewniany domek do ogrodu zgodnie ze wszelkimi normami jakości. Dziś posiadamy już kilkanaście zatwierdzonych projektów podobnych konstrukcji, które można zamówić w naszej firmie. Każda jest nieco inna. Wiele zależy oczywiście od oczekiwać klientów. Jednym zależy na niewielkich domkach, ale przypominających konkretne baśniowe miejsce, zaś innymi na wielkich konstrukcjach pełnych drabinek i zjeżdżalni. Ceny naszych projektów są oczywiście uzależnione od takich czynników jak: wielkość projektu, jego czasochłonności oraz ilość i jakość zużytych materiałów. Ostatnio najczęściej wybierane przez klientów dla dwa całkowicie różne typy domków. Pierwszy to imitacja słynnego mieszkania należącego do jednego z hobbitów z książek Tolkiena, zaś drugi wygląda niczym baśniowy zamek, w którego wieży uwięziona jest księżniczka.

Uwielbiam swoją pracę i nigdy nie zamieniłabym jej na żadną inną. Cieszy mnie przede wszystkim to, że tworzę konstrukcje dedykowane dzieciom, a tacy klienci są co prawda bardzo wymagający, jednak niezwykle zadowoleni z końcowych efektów mojej pracy. Oczywiście można w mojej firmie zamówić także drewniany domek służący jako schowek na narzędzia, jednak tego typu zlecenia powierzam komuś innemu. Nie ma ich zresztą aż tak dużo. Zdecydowanie częściej konsumentom zależy na uradowaniu swoich pociech.