Wysokiej jakości stół cateringowy

Wysokiej jakości stół cateringowy

W mojej firmie pracuje już o wielu lat i znam ja doskonale. Mogę chyba powiedzieć, że poza prezesem jestem najlepiej poinformowanym pracownikiem w firmie, jestem prawa ręką pana prezesa. Ciężko jest określić, jak nazywa się stanowisko, na którym pracuję, jest to szeroko pojęta administracja biurowa. Mam mały zespół, na który ceduje większość prostszych zadań, sama zajmuję się tymi bardziej skomplikowanymi oraz oczywiście zarządzaniem zespołem. Bardzo lubię moja pracę, muszę przyznać, że czuję się zawodowo spełniona.

Elegancki i praktyczny stół cateringowy

stół składany cateringowyW pracy mam bardzo wielu różnorodnych zadań. jednym z moich najbardziej lubianych zadań jest doroczna organizacja dorocznej imprezy integracyjnej. Zazwyczaj znajdujemy jakieś fajne miejsce, w którym impreza mogłaby się odbyć, jest to zawsze jakiś plener i organizujemy naprawdę bardzo ciekawe atrakcje. Wspieram się w dużym stopniu pomocą firmy zewnętrznej podczas organizacji tej imprezy, jednak również sama bardzo mocno angażuję się w prace związane z jej wyprawieniem. W tym roku będzie to impreza nad wodą, z możliwością uprawiania sportów wodnych. Stoły rozstawimy na świeżym powietrzu, będą kocyki i na wszelki wypadek hala namiotowa, w której będzie można się schronić w przypadku kiepskiej pogody. Nasza firma jest bardzo duża ina imprezie będzie gościł tłum ludzi, muszę zadbać o załatwienie odpowiedniej ilości stołów. W zeszłym roku doskonale sprawdził się stół składany cateringowy, łatwo jest go przetransportować, a po rozłożeniu jest on naprawdę duży, można na nim dużo zmieścić. Planuje wynająć kilka takich stołów, będzie bowiem kilka miejsc, w których dostępne będzie dla naszych pracowników przepyszne jedzenie w formie szwedzkiego stołu. I właśnie to jedzenie planuję umieścić na stołach. co roku wynajmujemy takie stoły,  imprezę organizujemy raz do roku, nie ma więc potrzeby, abyśmy stoy kupowali na własność. Potem byłby tylko problem z ich przechowywaniem, a tak nie musimy się niczym martwić, mamy stoły wyłącznie wtedy, kiedy ich potrzebujemy.

Za każdym razem, kiedy mamy w planach organizację większej imprezy, musimy się zastanowić na czym będziemy rozkładać jedzenie. dotyczy to szczególnie imprez organizowanych na świeżym powietrzu lub tez imprez organizowanych w siedzibie firmy (choć tam zapewne w salach konferencyjnych znajdziemy jakieś stoły). Szczególnie w imprezach plenerowych stoły są nieodzowne, jednak skąd wziąć takie stoły? Nie ma  z tym żadnego problemu, bardzo wiele firm oferuje bowiem możliwość wynajmu stołów cateringowych.