Zalety makijażu permanentnego brwi

Zalety makijażu permanentnego brwi

 

Z zamiarem zrobienia sobie makijażu permanentnego nosiłam się już kilka lat. Dużo czytałam na ten temat zanim podjęłam tę decyzję, której z całą stanowczością nie żałuję. Dzięki tej alternatywie dla tradycyjnej formy makijażu nie muszę się martwić o swój wygląd, a także codziennie zaoszczędzam sobie sporo czasu na robieniu porannego makeupu. Nie wspominając już o tym, ile zaoszczędziłam kasy nie musząc jej wydawać na kosmetyki.

Idealne brwi dzięki makijażowi permanentnemu

makijaż permanentny brwi ombre ŁódźMoje brwi niestety są bardzo rzadkie, a w dodatku posiadają spore prześwity przez co wyglądają nie tylko nienaturalnie, ale wręcz nieestetycznie. Starałam się to jakiś czas naprawiać makijażem, ale umalowanie równo brwi, które będą wyglądały na gęste, a jednocześnie nie będą plamą jest nie lada osiągnięciem, które wymagało ode mnie nierzadko półgodzinnej pracy nad brwiami, a to stanowczo za długo zwłaszcza rano, kiedy spieszę się do pracy, a resztę makijażu wykonuję w niecałe dziesięć minut. Dlatego właśnie zaczęłam myśleć nad makijażem permanentnym, który rozwiązałby moje problemy. W końcu pod przeczytaniu sporej ilości artykułów i oglądaniu zdjęć przed i po zrobionym zabiegu postanowiłam wreszcie umówić się na makijaż permanentny brwi ombre Łódź posiada gabinety wykonujące właśnie taki makijaż, które cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród klientek dlatego umówiłam się właśnie tam. Zależało mi na tym, aby był to makijaż ombre ponieważ brwi wyglądają dzięki cieniowaniu niezwykle naturalnie. Ombre polega w tym przypadku na tym, że początek brwi mamy jaśniejszy, natomiast im bliżej ich końca tym ciemniejsze się stają. Takie rozwiązanie sprawia, że nie tylko prezentują się bardzo naturalnie, jak już powyżej wspomniałam, ale także nieco odmładzają nasz wygląd i nie sprawiają, że oczy wydają się „ciężkie”. Przed zabiegiem pani zajmująca się robieniem makijażu permanentnego nakreśliła zarys moich nowych brwi kredką i poddała go mojej ocenie. Nowy kształt brwi niesamowicie mi się spodobał i nawet optycznie powiększał moje oczy, co było kolejną już zaletą. Jak się zatem okazuje, zabieg ten sprawia, że nasze oczy wydają się większe, a twarz młodsza.

Początkowo obawiałam się tego, czy zabieg będzie bolesny, ale jak się okazało w jego trakcie stosowane jest znieczulenie, które skutecznie eliminuje wszelkie niedogodności. Zabieg zatem nie należał do nieprzyjemnych, a kiedy zobaczyłam jego efekty byłam pod ogromnym wrażeniem. Brwi prezentowały się niezwykle naturalnie i gdybym nie wiedziała, jak wyglądają oryginalnie w życiu bym nie pomyślała, że ktoś przy nich majstrował.