Zamówienie teczek ofertowych ze skóry

Zamówienie teczek ofertowych ze skóry

 

Długo zastanawiałem się nad założeniem własnej działalności, ale brakowało mi odwagi. Owszem, przez te lata zdobyłem dość spore doświadczenie i czułem, że mogę działać samodzielnie, ale z niewiadomych mi przyczyn nie podjąłem żadnych kroków w tym kierunku. Przyszedł w końcu czas i wziąłem sprawy w swoje ręce. Jak się okazało, była to najlepsza decyzja w moim życiu.

Skórzane teczki ofertowe dla potencjalnych klientów

teczka ofertowaZałożyłem własną firmę i stworzyłem ofertę w pełni dostosowaną do potrzeb potencjalnych klientów. Moje nazwisko w środowisku finansowym było dość znane, co dawało mi więcej szans na odniesienie sukcesu. Po opracowaniu własnej oferty, którą zresztą przygotowałem pod okiem prawnika, postanowiłem każdego klienta odwiedzić osobiście i przedstawić mu warunki dotyczące współpracy z moją firmą. Dysponowałem jedynie zwykłymi teczkami z tekturki, które uważałem za nieodpowiednie do ofert. Potrzebna była mi solidna teczka ofertowa, która powinna być wykonana ze skóry. Miało to świadczyć o tym, że poważnie biorę pod uwagę każdego potencjalnego kontrahenta i traktuję go z należytym szacunkiem. Mój przyjaciel pracował w firmie, która wykonywała między innymi teczki ofertowe na zamówienie. Zgłosiłem się więc do niego i dobrze zrobiłem, ponieważ od razu dał mi dość spory rabat. Każda teczka, jaką zleciłem wykonać, miała logo mojej firmy, była sztywna i wykonana ze skóry. Zamówiłem wszystkie w kolorze ciemnego brązu, ponieważ taki właśnie wydawał mi się być najbardziej odpowiedni i profesjonalny. Od razu oferta w takiej teczce prezentowała się nienagannie i byłem przekonany, że wielu potencjalnych klientów dzięki temu zdecyduje się na współpracę z moją firmą. Klientów odwiedzałem osobiście i omawiałem z nimi podstawowe zagadnienia związane ze współpracą. W ofercie jednak dostępne były wszystkie niezbędne informacje, z którymi klient mógł się zapoznać na spokojnie. Moje działania okazały się być niezmiernie skuteczne, ponieważ po niespełna dwóch tygodniach podpisałem trzy umowy współpracy, które miały zapewnić mi ogromne dochody. Byłem bardzo zadowolony.

Moja sytuacja z każdym miesiącem znacznie się poprawiała. Objąłem też całe województwo i to była zdecydowanie dobra decyzja. Jako niezależny przedsiębiorca radziłem sobie doskonale i to dawało mi pewność, że decyzja, którą podjąłem była zdecydowanie słuszna. Planuję również zatrudnić pracownika do swojej firmy, który zajmie się sprawami w biurze, na które mi zawsze brakowało czasu. Ważne, że wszystko się ułożyło.