Zegarek z drewna modnym dodatkiem

Zegarek z drewna modnym dodatkiem

 

Istnieje wiele przeróżnych sposobów, aby przykuć uwagę napotykanych osób. Jednym z nich są ciekawe i nietypowe dodatki. Wcale nie trzeba się ekstrawagancko ubrać, aby przyciągnąć wzrok do swojej stylizacji. Wystarczy np. zegarek wykonany z nietypowego materiału lub inne elementy biżuterii. Drewno jest doskonałym przykładem produktu, z którego wykonać można wiele przyciągających wzrok dodatków, które doskonale uzupełnią różnego rodzaju stylizacje, zarówno kobiece, jak i męskie.

Zegarek z drewna modnym dodatkiem

modny drewniany zegarekNoszenie dodatków wykonanych z materiałów pochodzenia naturalnego może świadczyć nie tylko o zamiłowaniu do natury, ale także o niebanalnym podejściu do swojego stylu. Jednym ze sposobów na wyrażenie siebie w swojej stylizacji jest modny drewniany zegarek, który sprawdzi się zarówno jako uzupełnienie stroju eleganckiego, np. na oficjalne spotkanie, jak i ubioru, jaki nosi się na co dzień. Rozmaitość wykorzystywanego drewna (od m.in. rodzimego klonu, orzecha czy dębu po egzotyczny heban lub wenge) pozwala na tworzenie niepowtarzalnych kombinacji kolorystycznych. Ponadto można tworzyć bardzo wiele kombinacji drewnianych kopert oraz tarczy zegarka, a do tego dopasować pasek, który jak najbardziej będzie pasował do danej stylizacji. Z drewnem doskonale komponują się paski z naturalnych materiałów, np. skóry albo nawet takie, które również wykonane są z drewna, ale również paski nylonowe, które lepiej sprawdzą się w stylizacjach codziennych oraz sportowych. Dzięki takiej różnorodności można z łatwością dobrać zegarek do kreacji wieczorowej oraz do wyjścia ze znajomymi np. na kręgle. Zegarek wykonany z drewna ma jeszcze jedną zaletę: jest o wiele lżejszy od tych, które wykonuje się z tradycyjnych materiałów, dzięki czemu nawet osoba, która nie lubi mieć ciężkich dodatków na nadgarstku, ponieważ nie czuje się z nimi zbyt komfortowo, znajdzie model odpowiadający jej upodobaniom. Taki zegarek jest również doskonałym pomysłem na prezent dla osób, które lubią dostawać rzeczy nie tylko ciekawe i ładnie wyglądające, ale także spełniające jakąś funkcję.

Zegarek wykonany z drewna jest z pewnością bardzo unikatowym dodatkiem, ponieważ nie ma dwóch całkowicie identycznych kawałków drewna, dlatego jest to rewelacyjny przedmiot dla osób, które bardzo sobie cenią taką unikatowość i chcą w ten sposób podkreślić swoją indywidualność. Sprawdzi się to niezależnie od płci oraz wieku posiadacza takiego dodatku, ponieważ różnorodność materiałów sprawia, że może on pasować do bardzo różnorodnych stylizacji.