Jaki fartuch wybrać dla pracowników?

Jaki fartuch wybrać dla pracowników?

W branży spożywczej, jak i gastronomicznej podstawowym i niezbędnym elementem ubioru jest fartuch. Najczęściej chronią one przed zabrudzeniami i innymi drobnymi zanieczyszczeniami. Wszechstronność fartuszków pozyskuje licznych klientów, którymi są właściciele różnych firm oraz pracownicy. W wielu przypadkach, szczególnie w branży spożywczej powierzchnia fartuchów służy również celom reklamowym oraz promocyjnym. Jakie fartuszki obecnie są najbardziej popularne?

Odzież gastronomiczna – fartuszki kopertowe

bawełniany fartuch kopertowyWażne by podczas wyboru i kupna fartuszków, szczególnie gdy mowa o dużo większej ilości sztuk, np. dla wszystkich pracowników, warto poszukać znanego producenta odzieży gastronomicznej. Dzięki popularnej firmie mamy pewność, że zakupione przez nas fartuszki są wykonane z trwałych i dobrych jakościowo materiałów. Dlatego z pewnością posłużą nam przez długi czas, a podczas częstego prania nie stracą intensywnego koloru i nie wyblakną. Dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszy się bawełniany fartuch kopertowy, który właśnie uszyty jest z materiałów o najwyższej jakości, dlatego jest wytrzymały i dobrze układa się na każdej sylwetce. Kopertowy przód wykończony dekoltem w serek oraz wiązaniem z boku dodaje wyjątkowej elegancji. W wielu sklepach znajdziemy fartuszki kopertowe w dowolnej kolorystyce, w pożądanych rozmiarach, jak i w zależności od naszych potrzeb z wszytymi kieszeniami po bokach lub bez nich. Jak już wcześniej zostało wspomniane, fartuszki pełnią również funkcję reklamy, oraz promocji firmy, dlatego u każdego producenta mamy możliwość zamówienia odzieży dla pracowników z haftem, najczęściej w postaci logo firmy, jak również jej nazwy lub z wybranym przez nas tekstem i obrazem. Odzież roboczą jak najbardziej warto dopasować do ogólnego klimatu wnętrza firmy (kolorystyki i stylu). A najważniejsze by była wygodna i bezpieczna (odporna na uszkodzenia mechaniczne), gdzie w gastronomii niestety zdarzają się ryzykowne sytuacje i niebezpieczne wypadki. Co ciekawe każda firma chętnie podejmie się realizacji indywidualnych projektów, w których my sami możemy wybrać nawet najmniejszy szczegół, który tak bardzo jest dla nas ważny.

Indywidualne i niepowtarzalne fartuchy z ozdobnym i stylowym haftem z pewnością wyróżnią naszą firmę oraz pracowników spośród innych działających na rynku firm. Bawełniane fartuszki z interesującym haftem, nie tylko dobrze chronią odzież i pracownika przed zabrudzeniem się w czasie pracy, ale również są piękną i estetyczną wizytówką, szczególnie podczas kontaktu z klientami.